בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארונו של ערפאת נחת בקהיר 
 
 טקס אשכבה ייערך בקהיר (רויטרס)   
 
חדשות נענע

טקס האשכבה ייערך סמוך שדה התעופה, משם יוטס לשארם א-שייח ולקבורה ברמאללה. המשטרה הכריזה על כוננות חירום ברחבי הארץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארונו של יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, נחת הלילה (חמישי) בשדה התעופה של קהיר. המטוס יצא מפריז אחר הצהריים בתום טקס צבאי רשמי שנערך בשדה התעופה הצבאי "וילה קובלה".

מחר ייערך טקס האשכבה במסגד המלך פייסל, הסמוך לשדה התעופה של קהיר. הארון יוטס משם לשארם א-שייח ומשם יועבר לרמאללה. הלוויתו תערך בצהריים במוקטעה.
 
 
המשטרה הכריזה על מצב חירום בעקבות הלוויתו של יאסר ערפאת וחשש מפני התלקחות באזור הר הבית בירושלים לקראת היום האחרון לחג הרמדאן. כוחות צה"ל והמשטרה נערכים מחשש לכוונת ארגוני הטרור לבצע פיגועים בתוך ישראל. סגר הוטל על השטחים.

אתמול כינס מפכ"ל המשטרה, משה קראדי, ישיבה מיוחדת של סגל הפיקוד הבכיר של משטרת ישראל במהלכה הציגו מפקדי המחוזות וראשי האגפים את היערכותם לפקודה "מציאות אחרת" – הערכות המשטרה למותו של עראפת וקיום הלוויה.

הפעילות המבצעית ונוכחות השוטרים בשטח תתוגבר, יקויימו מס' מעגלי אבטחה מקו התפר למרכזי הערים, בעיקר במקומות הומי קהל. בהתאם לפקודה תיערך המשטרה לכל תרחיש אפשרי ובכלל זה כל אפשרות להפרת סדר.

במטה הארצי נפתח מרכז תיאום ארצי שיאויש על ידי נציגי מחוזות ואגפי המשטרה וכן נציגי הגופים מולם עובדת המשטרה. המרכז ערוך לאיסוף נתונים ואינפורמציה על המתרחש בשטח והפעילות המבצעית של כוחות המשטרה.

משטרת ישראל נערכת גם לפתיחת צירי תנועה ומתן ליווי לאח"מים הצפויים להגיע להלווית ערפאת..
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by