בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בלייר מודאג מאי יציבות במזרח התיכון 
 
 מודאג מאי יציבות. בלייר (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בלייר יוועד היום עם בוש וידון עמו בצעדים לפתרון הסכסוך הישראלי-פלסטיני בעקבות מותו של ערפאת. טוען כי תכנית ההתנתקות תביא לאי-יציבות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארצות הברית, ג'ורג' בוש, סעד הלילה (שישי) עם ראש ממשלת בריטניה, טוני בלייר, שהגיע לוושינגטון כדי לדון עם בוש במצב במזרח התיכון בעקבות מותו של יו"ר הרשות, יאסר ערפאת.

בלייר יבקש מבוש לשתף פעולה עם בריטניה ועם אירופה כולה בקידום ניסיונות לפתרון הסכסוך הישראלי-פלסטיני. בלייר אמר כי בריטניה חוששת ממצב שבו הפלסטינים לא יהיו מוכנים לביצוע תכנית ההתנתקות של אריאל שרון, דבר שיעורר אי יציבות באיזור.

בלייר יוועד היום עם בוש. במהלך הטיסה לוושינגטון אמר דוברו של בלייר כי ראש הממשלה הבירטי מנסה לגייס את בוש להגשת סיוע לרשות הפלסטינית, כדי למנוע ואקום שלטוני עם מותו של ערפאת. הדובר אמר כי הפלסטינים זקוקים לסיוע בינלאומי כדי לשפר את הביטחון, לקדם את הכלכלה ולחזק את המבנים הפוליטיים והאזרחיים ברשות.

בוש בתגובה טוען כי מעולם לא הפסיק לפעול למען יציבות ושלום במזרח התיכון, והמשיך כל הזמן לקדם את כתנית מפת הדרכים שלו. השבוע אמר בוש כי "החזון הוא שתי מדינות, פלסטינית וישראלית, שחיות זו לצד זו בשלום. אני חושב שיש לנו הזדמנות לעשות זאת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by