בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מסרבים לשרת בצה"ל - בגלל ההתנתקות 
 
 חיילי צה``ל ברצועת עזה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

סרבנות מהימין בגוש קטיף מחתימים עצומה הקוראת לסרב לשרת בצה"ל אם תבוצע ההתנתקות. "צה"ל הפך כלי לגחמותיו של שרון", אמרו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בגוש קטיף מחתימים פעילי ימין את התושבים על עצומה, שקובעת כי אם תיושם תכנית ההתנתקות, ינתקו התושבים את עצמם ואת בני משפחתם משירות בכוחות הביטחון.

על העצומה חתמו כמה עשרות תושבים, והם מצהירים כי ינסו לשכנע ישראלים נוספים להצטרף לעצומה, ולהקים תנועה שתפעל לצורך מטרה זו. זוהי הפעם הראשונה בה נשמעת קריאה כוללת בחוגי הימין לסרב לשרת בצה"ל, זאת בניגוד לסירוב להשתתף ביישום ההתנתקות.

העצומה פורסמה באתר האינטרנט "קטיף נט". "אנו משפחות המתגוררות בגוש קטיף", נכתב בעצומה, "חלקנו גורשנו מימית, ומיועדות לגירוש בפעם השנייה, אשר שלחנו את בנינו לשרת כמיטב יכולתם בצה"ל ובמיוחד ביחידות קרביות ומובחרות לסכן שם את נפשם, מזהירים בזאת כי אם תבוצע תכנית הגירוש, המכונה 'תכנית ההינתקות', נאלץ בתגובה לנתק את עצמנו, ילדינו, נכדינו ואת כל בני משפחותינו מכל שירות כלשהוא בכוחות הביטחון, בין אם במשטרה, ובין אם בכוחות צה"ל בסדיר ומילואים אשר מופעלים על ידי הדיקטטור שרון על תקן חברת כח אדם ככלי לצורך גחמותיו הפרטיות, והופכים שותפים לפשע הנורא של גירוש יהודים בארצם".

החותמים על העצומה ציינו כי הם נמנעו מסרבנות עד עתה למרות מדיניות צה"ל, אותה הם כינו כ"הפקרת החיים המתמשכת המשתוללת בגוש קטיף". לדבריהם, פעולות ראש הממשלה, אריאל שרון, הפך אותם ל"אויב" "תוך ריסוק כל כללי הדמוקרטיה והתעלמות מרצון הרוב בעם", ולא נותרה להם ברירה מלבד שימוש בסרבנות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by