בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נסראללה: ההתנגדות תשחרר את ירושלים 
 
 ``מחויבים להגן על הריבונות שלנו``. נסראללה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

מזכ"ל החיזבאללה, שנאם לציון "יום ירושלים העולמי", אמר כי הוא ישלח מזל"טים נוספים לישראל, שיכולים לשאת עשרות ק"ג חומר נפץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזכ"ל החיזבללה, חסן נסראללה, אמר היום (שישי) כי "ההתנגדות ששיחררה את לבנון ועזה יכולה לשחרר את כל השטחים ואת ירושלים". נסראה, שנאם בבעל-בק שבדרום לבנון לציון "יום ירושלים העולמי", אמר עוד כי הוא ישלח מזל"טים נוספים לישראל, כמו המזל"ט מירסאז 1.

לדבריו, החיזבאללה מחזיק ב"כמות מספיקה של מזל"טים משוכללים, אותם ייצר הארגון בכוחות עצמו במהלך השנים האחרונות, ואותם נשלח מתי שנרצה". לדבריו, המזל"ט מסוגל לשאת עשרות קילוגרמים של חומר נפץ, ויכול להגיע לכל מקום בשטחי ישראל.

"אין בכוונתנו ליצור משוואה בה בכל פעם שישראל תשלח מטוס לתוך לבנון, גם אנחנו נשלח מטוס לתוך ישראל, אולם אנחנו נבחר את הזמן, את המועד ואת הכמות", אמר. "יש לנו יכולות לענות על כל תוקפנות ישראלית במבצע מהאוויר, אם רק נרצה. אנחנו מחוייבים להגן על הריבונות שלנו, על המים, האוויר והשטח. אנחנו מחוייבים לשחרר את חוות שבעא ולשחרר את כל האסירים".

כמו כן, נסראללה אמר כי המזל"ט הוא מקורי, ונבנה על ידי החיזבאללה. "הישראלים תמיד מזלזלים בצבאות ערב ומאשימים גורמים אחרים. כשמבוצעת פעילות 'איכותית' בפלסטין הם טוענים שחיזבאללה מעורב בזה, וכשמבוצעת פעילות איכותית בלבנון הם טוענים שסוריה ואיראן עומדות מאחורי העניין" לעג.

נסראללה אף הזכיר בדבריו את מותו של יאסר ערפאת השבוע. "אנחנו עומדים לצד העם הפלסטיני ומזדהים איתו ברגע עצוב זה", אמר. "אנחנו דור בעל תקוות גדולות להיות זה שיתפלל בירושלים. אף אחד לא יוכל למנוע מהפלסטינים להגיע למטרות שלהם, שהושגו באמצעות הגי'האד".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by