בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הלילה: גור נגד בוש - סיבוב מספר 2 
 
 
רויטרס

המועמד הרפובליקני מקווה לנצל את פורמט העימות הנחשב לנוח יותר עבורו ולהמשיך את התנופה בסקרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אל גור וג`ורג` ו. בוש, שני המועמדים המובילים לנשיאות ארצות הברית, נערכים לקראת העימות הטלוויזיוני השני הלילה (בין רביעי לחמישי) במירוץ לבית הלבן.
 

המועמד הרפובליקני, מושל טקסס ג`ורג` ו. בוש, נמצא בתנופה והצליח לצמצם את הפער בסקרים מול יריבו הדמוקרטי, 27 יום לפני יום הבוחר האמריקני. סקר משותף לרשת ה- NBC ולסוכנות רויטרס מגלה כי בוש הצליח למחוק פער בן שישה אחוזים וכעת הוא מוביל באחוז אחד על פני גור.
 
 
פורמט העימות יתקיים באוניברסיטה בווינסטון-סאלם שבצפון קרוליינה נחשב לנוח יותר עבור בוש. בעימות ישבו שני המועמדים סביב שולחן וישיבו לשאלות מראיין. גור ובוש צפויים להחליף ביניהם דברים באורח בלתי פורמלי.

אמש הודה סגן הנשיא גור בראיון טלוויזיה כי האנחה המלודרמטית שפלט במהלך דבריו של בוש בעימות הראשון פגעה בו, והבטיח לא לחזור עליה. בתשובה לשאלה כיצד ינהג בעימות הלילה, אמר גור: "ובכן, ראשית כל, אני חושב שאני איאנח קצת פחות".
 
בעוד יריבו הדמוקרטי עסוק בהפקת לקחים מהעימות הראשון, ניצל בוש את יום אתמול לסיור בחירות במולדתו של מתחרו, טנסי. "הוא (גור) נהג לקרוא למדינה הזו `בית`", אמר בוש. "אך נראה שזה עבר רחוק (עבורו), הוא שכח לבטוח באנשי טנסי. הוא שכח איך זה להיות כאן עם האנשים החרוצים". דברי בוש.רוצים לדבר על זה? בואו לפורום אקטואליה בנענע
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by