בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פוטר מפיק שקטע שידור כדי לדווח על מותו של ערפאת  
 
 ערפאת לא יותר חשוב מהם. צוות הסדרה CSI:NY (אתר CBS)   
 
חדשות נענע

המפיק, עובד רשת CBS, קטע את שידור התכנית "CSI:NY". מהרשת נמסר כי יו"ר הרשות גסס זה מספר ימים ולא היה הכרחי לקטוע את השידור כשמת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפיק ברשת החדשות האמריקנית CBS פוטר לאחר שביום רביעי הורה על קטיעת שידורה של תכנית פופולרית כדי לפרוץ לשידור עם דיווח על מותו של יו"ר הרשות הפלסטינית יאסר ערפאת.

המפיק החליט לקטוע את שידור התכנית "CSI: NY" בכיכובו של גארי סיניז כחמש דקות לפני סיומה. מקור ברשת השידור מסר כי המפיק פעל על דעת עצמו כשקטע את לוח השידורים הרגיל ולא התייעץ עם עורך בכיר, כפי שמורים הנהלים.

מהרשת נמסר כי מכיוון שהיה ידוע שערפאת גוסס זה מספר ימים, לא הייתה דחיפות לעצור תכנית משודרת לשם הדיווח על מותו וניתן היה להסתפק בשידור כתובית בתחתית המסך. מתחרותיה של CBS, הרשתות ABC ו-NBC לא קטעו את שידוריהן הרגילים כדי לדווח על מותו של ערפאת ושידרו כתוביות תחתית.

בעקבות קטיעת שידור התכנית פרסמה CBS התנצלות לצופיה בה נמסר כי "מפיק אגרסיבי מדי מיהר לשדר דיווח, אותו היה עליו להציע לרשתות שידור מקומיות, עבור עדכוני הלילה שלהן. אנו מתנצלים על הטעות". באתר האינטרנט של CBS נמסר כי בשבוע הבא לא ישודר שוב פרק הסדרה "CSI:NY" שנקטע לפני סופו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by