בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"הנאשם רצח את נפשה של בתו" 
 
 
חדשות נענע

בית המשפט המחוזי בת"א גזר 20 שנות מאסר לתושב קרית אונו שאנס את בנותיו והתעלל בהן. השופטים: האב הנהיג משטר טרור בבית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בתל-אביב גזר היום (ראשון) 20 שנות מאסר בפועל על תושב קרית-אונו, בן 49, שהורשע באונס בתו במשך שנתיים, מאז שהייתה בכיתה ב', וכן כי אנס גם את אחותה הגדולה. על פי פסק הדין, האב הנהיג משטר טרור בבית, והעביר את בנותיו מסכת התעללויות. כמו כן נגזר עליו קנס של 70 אלף שקלים, כדי לממן לבתו סדרת טיפולים, ושלוש שנות מאסר על תנאי.

לאחרונה, סיים האב לרצות עונש מאסר של שנתיים בגין עבירות אלימות נגד אשתו ובנותיו. מסכת ההתעללויות החלה כשהייתה הילדה בת 5. כשבמהלך נופש משפחתי שכר האב ביתן נפרד לבתו ולעצמו, כדי "שלא ישעמם לו", ושם ביצע בה מעשים מגונים. הילדה, כיום בת 17, ניסתה להתאבד כשהייתה בת 12, וכיום סובלת מבעיות בריאות, חרדות קשות, נדודי שינה, דיכאון והתקפים פרנואידים.

העונש שהוטל על האב הוא המירבי הקבוע בחוק. זאת, בשל הנזקים הקשים שעולל האב לבנותיו, ולפיכך, קבעו השופטים, יש להרחיקו מבית המשפחה לזמן רב. "הנאשם רצח את נפשה של בתו ואחותה שהוחזקו במשך שנים כבנות ערובה בידיו, כאשר הוא עושה בהן כרצונו", אמרו השופטים. לדבריהם, "האב אנס שוב ושוב את בתו חסרת הישע שהייתה ילדה קטנה, כחלק ממערך אימה שהנהיג בבית ומחק את עצמיותה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by