בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אבו מאזן: לא היה נסיון התנקשות 
 
 
חדשות נענע וכתב נענע בשטחים

2 אנשים נהרגו היום בעזה כשרעולי פנים פתחו באש לעבר סוכת האבלים לזכרו של ערפאת בעת שאבו מאזן ודחלאן ביקרו במקום. אבו מאזן ודחלאן לא נפגעו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה הפלסטיני לשעבר אבו מאזן הכחיש הערב (ראשון) שתקרית הירי בעזה הייתה נסיון התנקשות בחייו. אבו מאזן אמר שהאש נפתחה פשוט בגלל שישנו נשק רב במקום. גם מוחמד דחלאן אמר שהירי הערב בסוכת האבלים בעזה לא היה נסיון התנקשות בו או באבו מאזן.

אבו מאזן, מלווה במוחמד דחלאן מזכיר הרשות טייב עבד אל רחים ושומרי ראש, הגיעו הערב לסוכת האבלים לזכרו של יו"ר הרשות הפלסטינית יאסר ערפאת ברצועת עזה. עם הגיעם התפרצו למקום כ-50 חמושים רעולי פנים, אנשי גדודי חללח אל אקצה של הפתח, ופתחו באש לעבר אבו מאזן ופמלייתו. רעולי הפנים קראו "לא לאבו מאזן, לא לדחלאן". אבו מאזן ודחלאן לא נפגעו ונמלטו מהמקום. שני אנשים, מפמלייתו של אבו מאזן, נהרגו.

שעות ספורות לפני תקרית הירי הודיע הוועד המרכזי של הפתח על מינוי אבו מאזן למועמד לתפקיד יושב ראש הרשות הפלסטינית, בבחירות שייערכו בחודש ינואר. עם זאת, גורמים בעזה אומרים שבישיבת הוועד המרכזי של הפתח לא נכחו חברי הוועדיה המרכזית ופעילים בחירים בארגון, דבר המפחית מערך בחירתו של אבו מאזן.

גורמים בעזה אומרים הערב שאבו מאזן לא העריך נכונה את מידת התמיכה בו והגיע לסוכת האבלים מוקדם מדי לאחר קבורתו של ערפאת. הגורמים אומרים שהרחוב הפלסטיני לא תומך באבו מאזן הנתפס כעושה דברם של ישראל וארצות הברית. ברשות חוששים שאירוע הירי הערב עשוי לגרום אלימות נוספת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by