בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עיראק: שוחררו החטופות קרובות משפחתו של עאלווי 
 
 חמושים בפאלוג`ה השבוע (רויטרס)   
 
חדשות נענע

החוטפים מחזיקים בחטוף נוסף. השלושה הם בני משפחתו של רה"מ העיראקי איאד עלאווי. הצבא האמריקני: 38 חיילים מתו במהלך המבצע בפאלוג'ה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבוצה איסלאמית שיחררה את שתי הנשים שחטפה, קרובות משפחתו של ראש הממשלה העיראקי איאד עלאווי. החוטפים עדיין מחזיקים בחטוף שלישי, גם הוא קרוב משפחה של עלאווי. כך דיווחה אמש (ראשון) רשת אל ג'זירה.

השלושה, בן דודו של עלאווי, גאזי עלאווי, בן 75, אישתו וכלתו הנמצאת בחודש התשיעי להריונה, נחטפו ביום שלישי בבגדאד. החוטפים איימו שיוציאו אותם להורג אם לא תיפסק תוך 48 שעות ההתקפה האמריקנית על העיר פאלוג'ה בצפון עיראק. השלושה נחטפו יממה לאחר הכרזתו של עלאווי על המתקפה על פאלוג'ה.

איאד עלאווי נחשב ראש ממשלה מטעם ארצות הברית ומאז בחירתו לתפקיד קיבל ריומים רבים על חייו. בין המאיימים נמצא הטרוריסט אבו מוסאעב אל זרקאווי, שאתמול נודע שהצליח להימלט מהעיר פאלוג'ה, מקום משכנו בחודשים האחרונים.

הצבא האמריקני והכוחות העיראקיים הודיעו כי כבשו את רובה של העיר פלוג'ה וכי המבצע בעיר הסתיים. קצינים בכירקים העריכו כי בימים הקרובים הכוחות ישתלטו על כיסי ההתנגדות האחרונים בעיר. 38 חיילים אמריקנים נהרגו במהלך שבוע הלחימה בפאלוג'ה. שלושה מהחיילים לא נהרגו במהלך הלחימה. צבא ארצות הברית הרג 1,000 חמושים במהלך המבצע ולכד 400 לוחמים, מהם אזרחי סוריה, סעודיה, פקיסטאן ומרוקו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by