בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה תפשוט על פיצוציות בארץ 

המשטרה תפשוט על פיצוציות בארץ

 
 
חדשות נענע

משטרת ישראל תצא במבצע נרחב נגד פיצוציות המוכרות אלכוהול ותחליפי סם לקטינים. המשטרה: פיצוציות הפכו למוקד לפעילות עבריינית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת ישראל תערוך מבצע נרחב של פשיטות על פיצוציות ברחבי הארץ. כך דווח היום (שני) בגלי צה"ל. המבצע נועד לאכוף את החוקים האוסרים מכירת אלכוהול וטבק לקטינים בפיצוציות, זאת בשל חוסר האונים של המשטרה מול תחליפי הסם המותרים בחוק, כגון חגיגת.

מבצע האכיפה המוגבר בא בעקבות דו"ח אגף המודיעין של משטרת ישראל, בו הוגדרו הפיצוציות ברחבי הארץ כמוקדים של פעילות עבריינית, המופעלים על ידי משפחות העולם התחתון בארץ. לפיכך הוחלט במשטרה "לטהר" את מוקדים אלה. במקביל, משרד הבריאות פועל לכלול את חגיגת ברשימת הסמים האסורים בישראל.

מבצע זה בא על רקע אשפוזו במצב קשה של נער בן 16 נתניה שנטל "חגיגת". הנער רכש את כדור ה"חגיגת" בפיצוציה בעיר. פקחי משרד הבריאות החרימו את מלאי הכדורים בחנות, כדי לבדוק מה בדיוק הם מכילים. לפי שעה, הנער המאושפז בבית החולים "לניאדו" נמצא במצב יציב.

באוגוסט נפגעה צעירה כבת עשרים מקריש דם במוחה לאחר שנטלה מכדור ה"חגיגת". הצעירה אושפזה בבית החולים "סורוקה" בבאר שבע ונמצא כי היא סובלת מלחץ דם גבוה. הצד השמאלי של גופהּ שותק כתוצאה מקריש הדם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by