בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החמאס והג'יהאד מחרימים הבחירות לרשות 
 
 שלא יחשוב על הפסקת האינתיפאדה. אבו מאזן (רויטרס)   
 
חדשות נענע

אבו מאזן נפגש הערב עם נציגי החמאס והג'יהאד האיסלאמי, שהודיעו כי הם מחרימים את הבחירות. עם זאת, הארגונים ישתצתפו בבחירות המקומיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר אש"ף, אבו מאזן, נפגש הערב (שני) עם נציגי החמאס והג'יהאד האיסלאמי במסגרת ניסיונות להשיג הפסקת אש בשטחים. ב"קול ישראל" דווח כי בכיר בג'יהאד האיסלאמי, חאלד אל-בטש, אמר כי התנועה אינה מתכוונת להשתתף בבחירות למועצה המחוקקת הפלסטינית או לנשיאות הרשות, עד שתקום מדינה פלסטינית עצמאית.

בפגישה הודיע גם סמי אבו זוהורי, בכיר בחמאס, כי החמאס ימנע מהשתתפות בבחירות לנשיאות. לדבריו, ההחלטה התקבלה כי מועד הבחירות לא תואם עם האירגון. עם זאת, אבו זוהורי הוסיף כי החמאס ישקול השתתפות בבחירות למועצה המחוקקת.

שני הארגונים האיסלאמיים הבחרו לא להשתתף גם בבחירות הקודמות למועצה המחוקקת ולתפקיד יו"ר הרשות ב-1996. זאת בשל התנגדותן המוצהרת להסכמי אוסלו. עם זאת, התנועות הודיעו כי הן ישתתפו בבחירות המקומיות ברשות, כאשר הן ייערכו.

אתמול קיבלו "גדודי אבו עמאר", קבוצה בפתח, אחריות להריגת שני מאבטחיהם של אבו מאזן ומוחמד דחלאן, שהיה ממונה על ענייני הביטחון בעבר. הארגון הפיץ כרוז ברחבי השטחים, וטען כי הוא ניסה להתנקש באבו מאזן ודחלאן. בכרוז מוזהרים אבו מאזן ודחלאן "שלא יחשבו על הפסקת האינתיפאדה ולבגוד במורשתו של יאסר ערפאת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by