בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון מוותר על רעיון הפסגה 
 
 
חדשות נענע 

לפחות עד כינוס הפסגה של הליגה הערבית בסוף השבוע הבא; עם זאת, קלינטון אינו פוסל אפשרות לפיה אולברייט או הוא עצמו יגיעו לאיזור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארצות הברית ביל קלינטון מוותר לעת עתה על רעיון הפסגה המשולשת, לאחר שמצרים סירבה לארח אותה, ויו"ר הרשות הפלסטינית יאסר ערפאת לא הביע התלהבות מהיוזמה לקיימה.
 
קלינטון הודה הלילה (בין רביעי לחמישי) שרעיון כינוס הפסגה המשולשת נכשל. "סתם עוד פגישה", הוא אמר לכתבים בבית הלבן, אינה המפתח להחזרת השקט לאזור ולהחיות את התהליך המדיני.
 
"לא הייתי מתעלם מהעובדה שלא תהיה פגישה גדולה בקרוב במצרים", אמר קלינטון, אך הוסיף כי עדיין ייתכן שהוא או מזכירת המדינה מדלן אולברייט יגיעו לאיזור בקרוב.

נשיא מצרים חוסני מובראכ דחה את ההצעה ל`פסגת בזק`. לדבריו, על ישראל להפסיק לאיים על הפלסטינים והערבים, להסיג את כוחותיה מהשטחים ולהסכים לפעולתה של לועדת חקירה בינלאומית. מובראכ שטח את עמדותיו בפני קלינטון, במסמך שהופץ לכלי התקשורת על ידי שר ההסברה המצרי סוופאת אל שאריף.

כעת תאריך היעד הבא לכינוס אפשרי של הפסגה הוא לאחר כינוסה של הליגה הערבית, בסוף השבוע הבא. יועצו של ערפאת, נביל אבו-רדינה, אמר שאין זה חכם לקיים פגישה בין הישראלים לפלסטינים בהנחיית ארצות הברית, לפני כינוס הליגה הערבית. אבו-רדינה אמר את הדברים על דעתו של ערפאת, ומסתמן כי דעתו של מובראכ דומה.

תהיה פסגה או לא? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by