בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש צפוי להודיע על מינוי רייס למזכירת המדינה 
 
 
חדשות נענע

על פי הדלפות מהממשל האמריקני, יודיע היום בוש על קונדליסה רייס כמחליפתו של קולין פאוול כמזכיר המדינה. שינויים צפויים גם בסי.איי.איי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פקידים בכירים בממשל האמריקני הדליפו הלילה (שלישי) כי הנשיא בוש יודיע, כנראה עוד היום, על מינויה של קונדליסה רייס למזכירת המדינה בממשל הבא. רייס, המחליפה את קולין פאוול שהתפטר אתמול, תכנס ככל הנראה לתפקידה ב-20 בינואר, עם השבעתו מחדש של הנשיא בוש.

רייס היא האישה השחורה שהגיעה לתפקיד הרם ביותר בארצות הברית, צעד שפרשנים אמריקנים רואים כנסיון התקרבות של ממשל בוש למיעוטים. רייס, בעלת תואר דוקטור ביחסים בינלאומיים, התמחתה בלימודים סובייטיים, אך במהלך כהונתה כיועצת לבטחון לאומי בממשל בוש היוצא, טיפלה בשורה של משברים. רייס נהנית מאמון רב מצידו של הנשיא בוש, ועמדה לצידו במהלך כל תקופת נשיאותו. גורמים בממשל מעריכים כי סגנה של רייס, סטיבן האדלי, יחליף אותה בתפקיד היועצת לבטחון לאומי.

ההערכה היא כי שינויים צפויים גם בסי.איי.איי. פקידים בממשל רואים את הסי.איי.איי. כמעוז התנגדות לשלטון בוש. ביום שישי שעבר, ה-12 בחודש, התפטר מייקל שוהאר, מנתח מידע בכיר בסי.איי.איי., לאחר שנחשפה זהותו ככותב ספר אנונימי שתקף את ממשל בוש ואת כשלונותיוו בתחום המלחמה בטרור. בכירים בממשל בוש מאשימים כי הממונים על שוהאר תמכו בו ועודדו אותו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by