בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נוהל "וידוא הריגה" מגיע גם לעיראק 
 
 החייל וידא כי המורד לא מעמיד פני מת (רויטרס)   
 
חדשות נענע

רשת אן.בי.סי. שידרה אתמול קטע וידאו שבו נראה חייל אמריקני כשהוא יורה בראשו של מורד שיעי, אשר שכב פצוע במסגד בעיר פאלוג'ה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מבוכה נוספת בצבא האמריקני. רשת הטלוויזיה אן.בי.סי. שידרה אתמול (ראשון) קטע וידאו בו נראה נחת אמריקני יורה בראשו של מורד שיעי פצוע במסגד בפאלוג'ה. ככל הנראה, המורד הפצוע הושאר על ידי חבריו במסגד, כדי שיוכלו לבוא מאוחר יותר ולקחתו לקבלת טיפול רפואי.

על פי הדיווח, הנחתים קיבלו דיווח כי המסגד נכבש מידי המורדים וקבוצת נחתים נכנסה אליו. בצילום הווידיאו נראים חמישה מורדים פצועים, השוכבים במסגד. החייל נשמע אומר "הוא רק מעמיד פני מת, לעזאזל. הוא רק מעמיד פני מת, לעזאזל". אז נראה החייל ניגש אל הפצוע ויורה בו מטווח קרוב. על פי הדיווח, החייל חזר לשירות יום קודם לכן, לאחר שמוקדם יותר נפצע בפניו מירי מורדים.

בצבא האמריקני מסרו היום כי פתחו בחקירה בחשד לביצוע פשעי מלחמה. הכוחות האמריקניים האשימו את המורדים הסונים כי הם משתמשים במסגדים כמקומות מסתור, ופותחים משם במתקפה נגד צבא ארצות הברית. הצבא האמריקני פתח לאחרונה במתקפה כבדה על פאלוג'ה, ועל פי הדיווחים, לפחות אלף מורדים נהרגו בהפצצות מן האוויר ובתקיפה קרקעית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by