בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון לא מוכר נטל האחריות על ירי הקטיושות 
 
 הבוקר אותר מקום נחיתת הקטיושה (לעמ)   
 
חדשות נענע

"קבוצת השאהיד ע'אלב עוואלי" נטלה אחריות על ירי הקטיושות. מסרה כי תשגר נוספות בעתיד. ראש מועצתת שלומי: "כשישראל מגיבה אין ירי קטיושות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון לבנוני הנקרא "קבוצת השאהיד ע'אלב עוואלי" נטל היום (שלישי) את האחריות על ירי שתי הקטיושות לעבר ישראל אתמול. בהודעה נמסר שהארגון ימשיך לשלח קטיושות לעבר ישראל. ע'אלב עוואלי היה איש חיזבאללה שנהרג בפיצוץ בבירות לפני מספר חודשים. הארגון על שמו לא מוכר למערכת הביטחון.

במערכת הביטחון טענו כי את הרקטות שיגר ארגון טרור פלסטיני מלבנון, שזוכה לתמיכת החיזבאללה. עם זאת, במערכת הביטחון טענו כי מדובר במקרים בודדים ולא בהסלמה גורפת.

שרידי הקטיושה שנורתה אמש נמצאו הבוקר באזור התעשייה של שלומי. הקטיושה השנייה נחתה בים. לפני כשבועיים נורתה קטיושה נוספת לעבר ישראל. הרקטה נמצאה אז במטעי הבננות של קיבוץ מצובה.

גבי נאמן, ראש מועצת שלומי, דורש כי צה"ל יגיב במהרה על הירי. נאמן אמר לגל"צ כי "זכות התגובה המיידית בהחלט הוכיחה את עצמה, ואני לא מוצא סיבה מדוע לא הגיבו לפני 10 ימים ומדוע לא מגיבים היום. כשמבצעים תגובה אין ירי קטיושות ואין המשכיות של החיזבאללה".

שר החוץ, סילבן שלום, תומך בעמדתו של נאמן. שלום אמר בגל"צ כי "מטחים כאלה אינם יכולים לעבור לסדר היום, כאילו שום דבר לא קורה, ולכן ישראל תצטרך לבחון טוב טוב את הדרכים לתגובה". אתמול התכנסה צמרת מערכת הביטחון כדי לבחון את הדרכים האפשריות לתגובה. דיון נוסף בעניין צפוי היום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by