בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וושינגטון: סייען תימני הצית עצמו מול הבית הלבן 
 
 ביקש להעביר מכתב לנשיא. אלאנסי (רויטרס)   
 
חדשות נענע

מוחמד אלאנסי, סייען של האף.בי.איי, מאושפז במצב קשה, וטוען כי הבולשת הרסה לו את החיים ולא מאפשרת לו לחזור לתימן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מוחמד אלאנסי, אזרח תימני בן 52, הצית את עצמו אתמול (שני) מול הבית הלבן בוושינגטון. אלאנסי הועבר לבית החולים במצב קשה, כשהוא סובל מכוויות ב-30 אחוזים מגופו. אלאנסי הוא סייען של הבולשת האמריקנית, האף.בי.איי, בנוגע לחקירה נגד אל קאעידה.

"הוושינגטון פוסט" מדווח היום כי אלאנסי שלח פקס וטילפן לבולשת והודיע לסוכניה כי הוא מתכוון להצית את עצמו במקום בלתי צפוי. אתמול הוא הגיע לשער הצפון מערבי של הבית הלבן בסביבות השעה 2:00 בבוקר, ועימו מכתב לנשיא. לאחר שיחה קצרה עם אנשי השירות החשאי, הוא שלף מצית מכיסו והצית את הז'קט שלו.

ככל הנראה, הסוכנות האמריקנית סירבה לאפשר לאלאנסי לבקר את משפחתו בתימן, משום שהוא צפוי להעיד במשפט נגד פעילי טרור בניו יורק. בריאיון ל"וושינגטון פוסט" שנערך לפני אירוע ההצתה אמר אלאנסי כי הוא סובל מסוכרת ומבעיות לב, ואשתו סובלת מסרטן הקיבה, אולם אין לו מספיק כסף כדי להגיע לתימן.

אלאנסי, שהפך לסייען לאחר פיגועי אל קאעידה בניו יורק ב-2001, הביע בריאיון חרטה על כי הסכים לשתף פעולה עם הבולשת. לדבריו, "האף.בי.איי כבר הרס לי ולמשפחה שלי את החיים, ושם אותנו בעמדה מאד מאד מסוכנת... אני לא משוגע מספיק כדי להרוס את החיים שלנו יותר בשביל לקבל 100 אלף דולר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by