בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צרפת: לא נפרסם את תיקו הרפואי של ערפאת 
 
 רשאית לעשות ככל העולה על רוחה. סוהא ערפאת (רויטרס)   
 
חדשות נענע

שר החוץ הצרפתי דחה היום בקשה רשמית של ראש הממשלה הפלסטינית, אבו עלא, ואמר כי רק סוהא ערפאת רשאית לדרוש את הדו"ח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרפת דחתה היום (שלישי) את בקשת ראש הממשלה הפלסטיני, אבו מאזן, לראות את התיק רפואי של היו"ר המנוח, יאסר ערפאת. שר החוץ הצרפתי, מישל ברנייה, אמר היום כי "התיק הרפואי של ערפאת יועבר, על פי חוקי המדינה, לחברי משפחה מדרגה ראשונה בלבד".

פירושו של דבר שרק לסוהא ערפאת יש זכות לקבל את התיק הרפואי. כאשר נשאל ברנייה אם צרפת תעודד את סוהא לפרסם את הדו"ח ענה כי "משפחתו של ערפאת רשאית לעשות ככל העולה על רוחה". יש לציין כי עד כה לא פורסמה סיבת המוות הרשמית של ערפאת.

אבו עלא אמר השבוע כי "שלחנו מכתב רשמי ובו ביקשנו את כל הפרטים והדוחו"ת. ערפאת הוא אחד מהמנהיגים החשובים של האיזור ולכן אני חושב שאנחנו צריכים לדעת מה קרה". לאחר מות ערפאת נפוצו שמועות כי ערפאת נרצח. ראש הלשכה המדינית של החמאס, חאלד משעל, אמר בטקס האשכבה של ערפאת כי "מות ערפאת הוא רצח מתוכנן מראש של הציוניים".

לדבריו, "לפני שבע שנים, שנפלתי קורבן לנסיון דומה של התנקשות-בהרעלה", סיפר משעל בראיון לכלי תקשורת בקאטר, "הבדיקות שערכו הרופאים לא מצאו שום הוכחה להרעלה כזו בבדיקות הדם שלי". לדבריו, "אך ישראל נלאצה להסגיר לידי את הנוגדן לרעל הזה, משום שהחזקנו שני סוכני מוסד כשבויים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by