בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נתניהו: יש עדיין שומנים מיותרים במגזר הציבורי  
 
 הרפורמות יסייעו בהתמודדות עם ``השומנים``. נתניהו (רויטרס)    
 
חדשות נענע

רמז שיערוך פיטורים נוספים במגזר הציבורי וכן רפורמות חדשות. ההסתדרות: "אין לנו ספק ששר האוצר יכבד את ההסכמים עליהם חתם עמנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר האוצר בנימין נתניהו אמר היום (שלישי) שלמרות הקיצוצים, יש עדיין חוסר יעילות רבה ו"שומנים מיותרים" במגזר הציבורי. בכך רמז לפיטורים צפויים במגזר. כמו כן אמר נתניהו שבכוונתו ליזום סדרת רפורמות נוספת במגזר. שר האוצר אמר את הדברים בכנס השנתי של משרד החשב הכללי.

נתניהו טען שהרפורמות שהוא מתכנן נחוצות בכדי לשפר את כושר התחרות של הכלכלה הישראלית ולהתמודד עם אותם "שומנים מיותרים" במגזר הציבורי. בעקבות הרפורמות הקודמות שהציע נתניהו, ההסתדרות השביתה את המשק. היום אומרים בהסתדרות כי "אין לנו ספק ששר האוצר יכבד את ההסכמים עליהם חתם עמנו בעבר, ולא יעשה צעדים חד צדדיים".

נתניהו התייחס בדבריו גם לפרסומים על כוונתו של ראש הממשלה, אריאל שרון, לערוך שינויים בהמלצות ועדת בכר, בהם לאסור על הבנקים לגבות עמלות הפצה מבעלי קופות גמל וקרנות נאמנות. לדברי נתניהו, "לוחות הזמנים לביצוע המלצות ועדת בכר יישמרו והבנקים יופרדו מקופות הגמל וקרנות הנאמנות". נתניהו אמר שייתכנו שינויים בשאר הסעיפים, אך לדעתו השינויים יהיו מינוריים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by