בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שני חיילי מילואים נרצחו ברמאללה; לצה"ל לא ידוע על נעדרים 
 
 
חדשות נענע 

נטבחו על ידי ההמון שצבא על תחנת המשטרה המקומית בה הוחזקו לאחר שתעו בדרכם; דיווחים מעורפלים על גורלם של שני אנשי מילואים נוספים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני חיילי מילואים נרצחו לפני הצהריים על ידי המון זועם ברמאללה. על פי הדיווחים הגיעה לפני הצהרים מכונית אזרחית ובה חיילי מילואים שהיו בדרכם לתעסוקה מבצעית. החיילים נלכדו על ידי המשטרה הפלסטינית ונלקחו לחקירה בתחנת המשטרה במרכז העיר.
 
השמועה על מעצרם של החיילים פשטה במהירות ומאות פלסטינים שסברו כי החיילים הם מסתערבים פרצו לבניין המשטרה ועשו בהם לינץ`. החיילים נדקרו בסכינים והוכו קשות.

סוכנות רויטרס מדווחת כי גופתו של אחד הישראלים הושלכה מחלון בניין המשטרה הפלסטינית אל ההמון פלסטיני שצבא על הבניין.

חייל אחד או שניים הגיעו למפקדת התיאום והקישור של צה"ל סמוך לרמאללה כשהם פצועים באורח קשה מאוד. 

סגר 'הרמטי' על השטחים

גורמים צבאיים אישרו עד כה את מותם של שני חיילים. התקשורת הפלסטינית דווחה על שני חיילים שבויים. בדיקה בצה"ל העלתה כי אין חיילים נעדרים, ואולם נמשכות הבדיקות של טענות הפלסטינים כאילו מוחזקים בידיהם שבויים.

בצה"ל לא ממתינים לגורלם של שני חיילים נוספים, כפי שפורסם בתחילה. אך כיוון שהגופות לא זוהו בבירור, יש לקחת את הדברים בעירבון מוגבל.
לא ברור מדוע מחסום של צה"ל התיר להם מדוע לעבור.

צה"ל הטיל באופן מיידי סגר `הרמטי` על כל השטחים. שני מסוקי אפאצ`י של חיל האוויר חגים מעל העיר רמאללה.

הגופות הועברו לפני שעה קלה למכון המשפטי בתל-כביר לנתיחה לאחר המוות.


מה נחוץ לעשות עכשיו? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 

מהלך האירוע

מתחקיר ראשון של האירוע עולה כי שני חיילי המילואים יצאו אתמול בערב לחופשה בביתם, והיום בבוקר אמורים היו לחזור לבסיס. החיילים נסעו בכביש 443 בגבעת זאב ובשלב מסוים החליטו לקצר את הדרך והגיעו למחסום צה"ל בסמוך לעיר רמאללה. מסיבה שעדיין לא ברורה, הותר להם לעבור את המחסום, והחיילים במחסום אף לא הזהירו את אנשי המילואים ברכב, אולי משום שחשבו שהם עושים את דרכם למחנה צה"ל הסמוך. לאחר זמן מה, כשהגיעו למחסום המשטרה הפלסטינית, נעצרו השניים באיומי נשק שלוף, והועברו לתחנת המשטרה בסמוך לכיכר מנארה, במרכז העיר רמאללה. שם, ההמון המשולהב פרץ פנימה ועשה בהם שפטים. לא ברור מה היה חלקה של המשטרה הפלסטינית באירוע, ולא ברור אם ניסו למנוע מההמון מלטבוח בחיילי המילואים.

החיילים הועברו למשרד הקישור והתיאום, כשאחד מהם ללא רוח חיים והשני עדיין גסס. כעבור דקות החייל הגוסס מת מפצעיו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by