בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון לא דחה הצעת ברק להצטרף לממשלה על הסף 
 
 
חדשות נענע 

יו"ר האופוזיציה סירב להתייחס לשאלות העיתונאים בנושא; בראיון ל-סי.אן.אן ברק רמז כי חרף האירועים יוכל לנהל מו"מ עם ערפאת בעתיד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה אהוד ברק ויו"ר האופוזיציה אריאל שרון סיימו לפני שעה קלה את פגישה שנסובה סביב הקמה אפשרית של ממשלת חירום לאומית.
 

לאחר הפגישה, סירב שרון להשיב לשאלות העיתונאים, אך בהודעה משותפת שפרסמו השניים עם סיומה של הפגישה נאמר כי ברק עדכן את שרון בהתפתחויות המדיניות והבטחוניות.

בקול ישראל דווח כי ברק הציע לשרון להצטרף לממשלה, ויש הרואים בהסכמתו להמשיך הדיונים בנושא סימן לכך שאינו פוסל על הסף את האפשרות

עוד דווח כי במהלך סוף השבוע יקיים ברק פגישות עם ראשי ש"ס, המפד"ל, ישראל בעליה, מרצ וסיעות נוספות, וכי אפשר שאם השיחות יימשכו בקצב הזה - תוקם עד תחילת השבוע הבא ממשלת חירום לאומית.

הפגישה בין ברק לשרון הופסקה לצורך התייעצויות בטחוניות של ראש הממשלה עם ראש השב"כ והיועץ לביטחון לאומי.

סלע המחלוקת העיקרי העומד בפני הקמתה של ממשלת החירום הלאומית כעת הוא תביעת סיעות האופוזיציה מברק להודיע על ביטול כל ההסכמים עם הפלסטינים.

באופוזיציה כועסים על התבטאות של ראש הממשלה בראיון לרשת הסי.אן.אן, בה, לאחר שנשאל כיצד יוכל להמשיך לנהל משא ומתן עם ערפאת באומרו: "מנהיגים משתנים ומדיניות משתנה". בהתבטאות הזו רואים באופוזיציה משום פתיחת חלון להמשך התהליך המדיני עם הרשות הפלסטינית תחת הנהגתו של יאסר ערפאת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by