בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סיבת מותו של ערפאת תפורסם בקרוב 
 
 מציירים את דיוקנו של ערפאת (רויטרס)   
 
חדשות נענע

נאסר אל קידווה, שגריר אש"ף באו"ם ואחיינו של ערפאת, ייצא לפאריס כדי לקבל את התיק הרפואי של דודו. עד כה לא פורסמה סיבת המוות בשל החוק הצרפתי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שגריר אש"ף באו"ם ואחיינו של יושב ראש הרשות הפלסטינית יאסר ערפאת, נאסר אל קידווה, ייצא מחר לפאריס כדי לקבל לידיו את תיקו הרפואי של דודו. כך מסרו הערב (חמישי) מקורות פלסטיניים.

עד כה סירב בית החולים פרסי למסור לתקשורת או לרשות הפלסטינית את סיבת מותו של ערפאת. בית החולים הסתמך על החוק הצרפתי, האוסר מסירת מידע רפואי לאדם שאינו קרוב משפחה של החולה.

בגלל קרבת המשפחה לערפאת יוכל אל קידווה לקבל את המידע הרפואי. מיד לאחר שיקבל את המידע, אל קידווה ימסור את הפרטים לרשות הפלסטינית, שתפרסם אותם לציבור הרחב.

מזכיר הקבינט הפלסטיני, חסן אבו ליבדה, אמר כי התיק הרפואי של ערפאת "הוא מסמך היסטורי עבור העם הפלסטיני. אל קידווה יקבל את הדו"ח, והרשות הפלסטינית תקבל את ההחלטות ההכרחיות, כולל יידוע העם הפלסטיני במלוא פרטי הדו"ח".

לפי שעה לא הגיש אל קידווה בקשה רשמית לקבל את התיק הרפואי של ערפאת. דובר בית החולים הצבאי פרסי, כריסטיאן אסטריפו, אישר שאל קידווה יוכל לקבל את התיק, אם יגיש בקשה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by