בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אשת החייל שנרצח שמעה בטלפון את הרוצחים בשעת מעשה 
 
 
חדשות נענע 

ואדים נורז'יץ התחתן לפני שבוע בלבד; אשתו התקשרה כדי לברר האם הגיע בשלום לבסיסו ואחד מרוצחיו ענה לה בטלפון; הנרצח השני הוא יוסף אברהמי, בן 38 מפתח-תקווה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"צעקתי ואדים ואדים אבל שמעתי קול עם מבטא ערבי ואחר כך הטלפון התנתק" כך סיפרה הערב בדמעות אירנה, אשתו של רב"ט ואדים נורז`יץ אשר נרצח באכזריות בידי המון זועם ברמאללה. מתברר כי אירנה התקשרה לבעלה דקות אחדות לאחר שנפל בידי הפורעים ואחד מהם ענה לשיחת הטלפון שלה.
 
בני הזוג, עולים ותיקים מרוסיה המתגוררים בשכונת אורות באור עקיבא, נישאו לפני שבוע בדיוק. אירנה סיפרה שוואדים, נהג במקצועו, התגייס לשירות המילואים לפני ימים אחדים. "אתמול הוא היה בבית ולפני שהוא יצא אמרתי לו `תיזהר ותחשוב על המשפחה שלך`", סיפרה אירנה.

היא סיפרה כי כאשר שמעה על האירועים לא דאגה משום שצבע המכונית שנמסר בתקשורת לא תאם את צבע מכוניתו של בעלה ורק מאוחר יותר הגיעה אליה הבשורה המרה.

סביב בית המשפחה התגודדו אמש (חמישי) עשרות מתושבי השכונה האבלים. ואדים בן 35 הניח אחריו אב, יסאי ואח, מיכאל. הוא יובא למנוחות מחר בב- 12:30 בבית העלמין של אור עקיבא.

בכניסה לישוב התגודדו אמש כמה עשרות צעירים והמשטרה מיהרה לפזר אותם ואף עצרה כמה מהם כדי למנוע גילויי אלימות. מוקדם יותר, כאשר נודע כי ההרוג הוא תושב המקום, נשלחו פקחי עיריה למקומות עבודה שונים וביקשו מעובדים ערבים לחזור לבתיהם על מנת למנוע פגיעה בהם. ראש המועצה יעקב אדרי כינס את חברי המועצה וביקש מהם לפנות לתושבים בדרישה שישמרו על איפוק.

החייל השני שנרצח ברמאללה הוא רב סמל יוסף אברהמי, סוכן מכירות מפתח-תקווה, נשוי ואב לילדה בת שמונה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by