בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סוהא קיבלה את התיק הרפואי של ערפאת 
 
 ``מודה מקרב לב לצרפת``. סוהא ערפאת (רויטרס)   
 
חדשות נענע

האלמנה עוסקת "בניתוח התיק" ושוקלת האם לפרסם את המידע הנמצא בו. אחיינו של ערפאת צפוי גם הוא לקבל את התיק - ולפרסם את סיבת המוות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית החולים הצבאי "פרסי" שבפאריס העביר לידי סוהא ערפאת, אלמנתו של יושב ראש הרשות הפלסטינית יאסר ערפאת, את תיקיו הרפואיים של בעלה. עורך דינה של סוהא אמר הבוקר (שבת) כי היא עוסקת "בניתוח התיק" וכי שוקלת כעת האם לפרסם את המידע הרפואי הנמצא בו.

כמו מסר עורך הדין כי סוהא "מודה מקרב לב לצרפת, לנשיא שיראק ולכל הרשויות הצרפתיות על התמיכה יוצאת הדופן שהעניקו, ובמיוחד לצוות העובדים במחלקת ההמטולוגיה ולאנשי ההחייאה בבית החולים".

גם אם סוהא תחליט שלא לפרסם את התיק, הוא לא ישאר חסוי לאורך זמן. השבוע דווח כי שגריר אש"ף באו"ם ואחינו של ערפאת, נאסר אל-קידווה, יקבל אף הוא את התיק הרפואי, בזכות קרבת המשפחה לראיס. אל-קידווה אמור למסור את התיק לרשות הפלסטינית, שתפרסם את סיבת מותו של ערפאת ברבים.

אבו עלא הבטיח שהרשות הפלסטינית תפרסם את סיבת מותו של ערפאת, לאחר שתקבל את התיק מאל-קידווה. "כשנקבל את הדו"ח, נלמד את חוות הדעת של הרופאים ולאחר מכן ניידע את העם הפלסטיני בכל הפרטים הקשורים לנסיבות מותו", אמר אבו עלא.

עד כה סירב בית החולים פרסי למסור לתקשורת או לרשות הפלסטינית את סיבת מותו של ערפאת. בית החולים הסתמך על החוק הצרפתי, האוסר מסירת מידע רפואי לאדם שאינו קרוב משפחה של החולה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by