בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דחלאן: יש לשים סוף לאנרכיה בשטחים 
 
 יש להפסיק את פעילות החמושים נגד ישראל. דחלאן (רויטרס)   
 
חדשות נענע

מוחמד דחלאן, הנחשב לאחד האנשים החזקים ברשות כיום, התראיין לרויטרס, וקרא להפסקת אש "באמצעות דיאלוג עם כל הפלגים הפלסטינים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר לשעבר ברשות הפלסטינית ואחד האנשים החזקים ברשות כיום, מוחמד דחלאן, העניק אתמול (שישי) ראיון לסוכנות הידיעות רויטרס, בו הוא קורא לפלגים הפלסטינים להגיע להפסקת אש. לדבריו, "עלינו לשים סוף לאנרכיה בשטחי הרשות הפלסטינית, ואז להשיג הפסקת אש באמצעות דיאלוג עם כל הפלגים הפלסטינים".

דחלאן הוסיף כי כדי להצליח לבצע את הבחירות לרשות הפלסטינית באופן סדיר, יש להפסיק תחילה את פעילות החמושים נגד מטרות ישראליות. "הפסקת האש", אמר דחלאן, "כרוכה בעצירת כאוס הנשק בשטחי הרשות".

קודם לכן הגיב יו"ר אש"ף, אבו מאזן, לדרישתו של ראש הממשלה, אריאל שרון, להפסיק את ההסתה ברשות הפלסטיני כתנאי מקדים למשא ומתן. "הרשות הפלסטינית תהיה מוכנה לדון בעניין ההסתה", אמר אבו מאזן, "אם ישראל תנהג בצורה דומה, שכן העניין מתחייב ממפת הדרכים".

אולם אלו אינם הקולות היחידים בשטחים. בכירים ברשות הפלסטינית אמרו כי ישראל צריכה לחזור למשא ומתן מבלי להציב תנאים מוקדמים. שר התקשורת הפלסטיני, עזאם אל-אחמד, אמר כי דרישתו של שרון חושפת את פניו האמיתיות, וכי שרון אינו מעוניין במדינה פלסטינית אלא ב"אוטונומיה מורחבת שתכלול שטחים בגדה המערבית ובעזה, תוך השאר ההתנחלויות והמעברים בידי ישראל".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by