בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שכם: חיילי צה"ל הרגו שני נערים פלסטינים 

שכם: חיילי צה"ל הרגו שני נערים פלסטינים

 
 
חדשות נענע

לדברי מקורות פלסטינים, הנערים היו בני 15 ו-16. צה"ל: הפלסטינים היו חמושים. פעיל בכיר בזרוע הצבאית של הפתח הסגיר עצמו לידי החיילים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיילי צה"ל הרגו אחר הצהריים (שבת) שני נערים פלסטינים בשכם. לדברי מקורות פלסטינים, הנערים היו בגילאי 15 ו-16. מדובר צה"ל נמסר כי שני הנערים היו חמושים.

על פי הודעת דובר צה"ל, כוח צנחנים איתר פלסטיני חמוש בשכם במהלך הפגנה אלימה, שבה הושלכו אבנים על החיילים. הכוח ירה בצעיר וזיהה פגיעה. זמן קצר לאחר מכן חמוש נוסף וירה גם בו. לדברי מקורות צבאיים, התקרית תחקר. עם זאת, בקאסבה של שכם היו בעבר לא מעט מקרים של נערים, גם בגילאים אלה, שנשאו נשק.

בתוך כך, חיילי צה"ל עצרו היום פעיל בכיר בזרוע הצבאית של הפתח באזור טול כרם. הפעיל, סאלם בואקנה, הסגיר את עצמו לידי החיילים בכפר דנבה. בואקנה החזיק ברשותו רובה קלאצ'ניקוב. בואקנה היה מעורב בהכנת שתי מכוניות תופת, שהתפוצצו בשומרון, ללא נפגעים. בשב"כ טוענים כי בואקנה עסק לאחרונה בהכנת מחבלים מתאבדים לבצע פיגועים בישראל.

כוח מילואים של צה"ל חשף היום מטען חבלה במשקל 12 ק"ג בכביש המוביל להתנחלות שא-נור, דרומית לג'נין. חבלנים ניטרלו את המטען. בתוך כך, תשע פצצות מרגמה נורו לעבר גוש קטיף, ורובן נחתו במוצבי צה"ל באזור. לא היו נפגעים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by