בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מאות ליוו למנוחות את ואדים נורז'יץ שנרצח ברמאללה 
 
 
חדשות  נענע

"בני אדם לא יכולים לעשות דבר כזה, רק חיות", אמר אחיו של ואדים, מיכאל, בהספד שנשא על קיברו שבאור עקיבא. ביום ראשון יובא למנוחות יוסף אברהמי. ראש הממשלה ברק שוחח עם בני משפחות הנרצחים ואמר שמי שהשתתף בלינץ' ישלם על כך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המומים. תושבי אור עקיבא שהשתתפו בהלוויתו של ואדים ז`ל (אי.פי.)
 המומים. תושבי אור עקיבא שהשתתפו בהלוויתו של ואדים ז`ל (אי.פי.)   
באור עקיבא נערך היום מסע הלוויה של רב"ט ואדים נורז`יץ שנרצח אתמול בלינץ` האכזרי ברמאללה. הוא השאיר אחריו הורים, שני אחים, אישה עימה התחתן רק לפני שבוע וילדה בת שבע.

אשתו של ואדים היא זו שהתקשרה למכשיר הפלאפון שלו, ושמעה מערבי שענה לה כי בעלה נרצח באותם דקות ממש.

"ראיתי בעיתון את דם אחי", הספיד מיכאל נורז`יץ את אחיו, "ראיתי מה עשו לך, בני אדם לא יכולים לעשות דבר כזה, רק חיות. בני שטן. שלום אנחנו לא יכולים לעשות עם בני שטן".
 
למסע הלוויה היום באור עקיבא לא הגיע אף נציג מטעם ממשלת ישראל. עם זאת, ראש הממשלה, אהוד ברק, שוחח היום בטלפון עם משפחות שני החיילים שנהרגו.

בגלי צה"ל דווח כי ברק אמר למשפחות שצה"ל יודע מי השתתף בלינץ`, והמשתתפים "לא יינקו", כדבריו. עוד הוסיף ראש הממשלה כי "מדינת ישראל לא תעבור לסדר היום על מעשה הפשע הזה".

ביום ראשון יתקיים בפתח תקווה מסע הלוויה של הנרצח השני בלינץ`, יוסף אברהמי. הלוויה תתקיים לאחר שרוב בני משפחתו של אברהמי יגיעו לארץ במטרה לחלוק לו כבוד אחרון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by