בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המהנדס המתאבד: לחקור את כתב ערוץ 2 

המהנדס המתאבד: לחקור את כתב ערוץ 2

 
 
חדשות נענע

כך כתב יצחק הרשקוביץ במכתב ההתאבדות שלו. הרשקוביץ האשים את כרמל לוצאטי בתחקיר רשלני, וטען שעבד כל חייו למען הציבור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"רק דבר אחד אני מבקש: שיחקרו את מר לוצאטי, לא על גרימת מוות ברשלנות, אלא על גרימת מוות ביודעין". כך כתב המהנדס יצחק הרשקוביץ, שהתאבד שלשום, במכתב ההתאבדות שלו, המובא באתר ynet.

כתבת ערוץ 2, בעריכתו של כרמל לוצאטי, האשימה את הרשקוביץ בשורה של מחדלים, בעטים אף הועמד לדין, שהובילו למותם של בני אדם. הרשקוביץ היה מהנדס מחוז תל אביב והצפון במע"צ. במכתב ההתאבדות, טוען הרשקוביץ כי "אני אינני מע"צ. אך בכתבה אני מוצג ככזה, למרות שאני חלק ממערכת הירארכית", והאשים את לוצאטי בהצגה מגמתית של העובדות: " כל העובדות האלו בכתבה הוצגו בצורה מגמתית, המסלפת את האמת בצורה גסה. כל ההתייחסות שלי, של המבקר, של המנכ"ל, כלל לא זכו להתייחסות". לדבריו, הכתבה היתה "מוזמנת ומגמתית", והפרטים בה נמסרו "על ידי מי שרצה להתנקם בי".

מחדשות ערוץ 2 נמסר בתגובה: "תחקיר מע"צ לאולפן שישי נערך במשך חודשים ארוכים, תוך שמירה קפדנית במיוחד על כללים של עבודה עיתונאית. התחקיר הובא לשידור רק אחרי שאיסוף העובדות העדויות והמסמכים עברו מבחנים מחמירים במיוחד, ולאחר שנאספו תגובות מכל המעורבים." אנשי הערוץ הדגישו כי הם "מזועזעים" ממותו של הרשקוביץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by