בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"הבחירות ברשות - הזדמנות לקידום התהליך המדיני" 
 
 
חדשות נענע

כך אמר מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול, במסיבת עיתונאים משותפת עם ראש הממשלה. לדבריו, "עלינו לנצל את ההזדמנות החדשה הזו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזכיר המדינה האמריקני הפורש, קולין פאוול, ערך היום (שני) מסיבת עיתונאים משותפת עם ראש הממשלה, אריאל שרון. "הבחירות ברשות הן הזדמנות לקידום התהליך המדיני", אמר פאוול. לדבריו, "אנו צריכים לנצל עכשיו את ההזדמנות החדשה שנקרתה לידינו".

פאוול הוסיף כי "יש לוודא כי הבחירות יעברו בשקט, ויתנו לרשות הפלסטינית הזדמנות חדשה להפסיק את האלימות". עוד אמר פאוול כי ארצות הברית "עודה דורשת מהפלסטינים להפסיק את האלימות, ולעמוד במחויבויות שהם קיבלו עליהם במפת הדרכים".

שרון הודה לפאוול על עבודתו במזרח התיכון בארבע השנים האחרונות, ואיחל לו הצלחה בתפקידיו הבאים. "אנו יודעים שיעשה רבות", אמר שרון, "דאגתו למזרח התיכון היא דבר מיוחד בפני עצמו, ואני רוצה להודות לו על שיתוף הפעולה ההדוק".

ראש הממשלה הוסיף ואמר כי "מערכת היחסים והסולידריות בין ישראל לארצות הברית ימשכו". לדבריו, "אנו נפעל לשיפור היחסים בין שתי המדינות ולקידום השלום במזרח התיכון".

פאוול נחת אתמול בערב בישראל. הוא יערוך ביקור בין יומיים בישראל, ברשות הפלסטינית ובשארם א-שיח. גורם מדיני בכיר בישראל המעיט בחשיבות הביקור. לדבריו, מזכיר המדינה הוא למעשה "ברווז צולע, שכבר לא מייצג אף אחד".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by