בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
התיק הרפואי של ערפאת: הראיס לא הורעל 
 
 אל-קידווה האשים את ישראל במותו של ערפאת (רויטרס)   
 
חדשות נענע

אחיינו של ערפאת, נאסר אל-קידווה, קיבל לידיו את התיק הרפואי של הראיס. בתיק אין אבחון ברור בנוגע לסיבת המוות. אל-קידווה מאשים את ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחיינו של יאסר ערפאת, נאסר אל-קידווה, אמר בצהריים (שני) כי בתיק הרפואי של ערפאת אין אבחון ברור בנוגע לסיבת המוות. עם זאת אמר אל קידווה כי בדמו של ערפאת לא נמצא שום סימן לרעל המוכר לרופאים. אל-קידווה, המשמש גם כשגריר אש"ף באו"ם, ערך מסיבת עיתונאים במלון פאריס, זמן קצר לאחר שקיבל לידיו את התיק.

לדבריו של אל-קידווה, "בבדיקת הרעלים לא מצאו הרופאים סימנים לרעל. אין כרגע אבחנה רפואית לגבי סיבת מותו של היושב ראש ב-11 בנובמבר". אל-קידווה האשים את ישראל באחריות למותו של ערפאת. "אני מאמין שהרשויות הישראליות אחראיות במידה רבה למותו", אמר אל-קידווה.

בית החולים "פרסי" שבפאריס העביר את התיק הרפואי של ערפאת לידיו של אל-קידווה, בגלל קרבת המשפחה שלו ליושב ראש הרשות הפלסטינית. אל-קידווה הגיע לפאריס כדי לקבל את התיק ולפרסם את תוכנו, למרות התנגדותה של האלמנה, סוהא ערפאת.

התיק הרפואי של ערפאת לא התפרסם עד כה לאחר שבית החולים פרסי סירב למסור אותו לתקשורת או לרשות הפלסטינית. בית החולים הסתמך על החוק הצרפתי, האוסר מסירת מידע רפואי לאדם שאינו קרוב משפחה של החולה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by