בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הלאה הרכות! יחי הפירוק! 
 
 ניירות טואלט רכים מסרבים להתפרק במים    
 
חדשות נענע

שרברבי בריטניה זועמים לאחר שמחקר חדש מגלה כי ניירות טואלט איכותיים ורכים סותמים את הצנרות במדינה. ויש גם פתרון: לשוב לנייר הטואלט ה"זול"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שרברבי בריטניה זועמים. מחקר חדש מגלה כי נייר הטואלט הרך, עתיר השכבות, שנפוץ לאחרונה, מכביד על הצנרות במדינה. הם דורשים שאזרחי המדינה ישובו לימי החיכוך הנוקשה, וישובו לצרוך נייר טואלט מהדור הישן.

לחברת בריטיש גז יש ענף שרברבות ולו 1.2 מיליון לקוחות, אשר שיחרר סתימות ב-35 אלף שירותים במחצית הראשונה של השנה. לטענת החברה, מדובר בגידול של עשרה אחוזים לעומת התקופה המקבילה אשתקד. החברה סבורה כי העלייה נובעת מגידול בשימוש בנייר הרך.

החברה הזמינה מחקר, שבדק כמה זמן לוקח לניירות טואלט שונים להיטמע במים. במחקר נמצא כי נייר טואלט "זול" מתפרק במים אחרי שלוש דקות בלבד. סוג איכותי יותר נזקק לדקה נוספת במים כדי להתפרק. לעומת זאת, מטליות לחות סירבו להתפרק במים גם אחרי ששהו בהם חמישה ימים תמימים.

אלן מקלוין, דובר החברה, אמר כי "הבדיקות שלנו מוכיחות כי לניירות טואלט מסויימים דרושות שעות כדי להתפרק, וכתוצאה מכך השרברבים שלנו מוזעקים ליותר קריאות". הדובר מוסיף כי מטליות לחות אולי ידידותיות לטוסיק של תינוקות המשפחה, אולם מזיקות מאד לצנרת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by