בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הכנסת דחתה שתי הצעות אי אמון בממשלה 
 
 דיון בכנסת בחודש שעבר (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ההצעות של ש"ס והאיחוד הלאומי הוגשו על רקע מדיניותה החברתית-כלכלית של הממשלה. ח"כי העבודה נמנעו אך יגישו אי אמון משלהם בקרוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכנסת דחתה הערב (שני) את שתי הצעות אי-אמון בממשלה שהגישו סיעות ש"ס והאיחוד הלאומי על רקע מדיניותה הכלכלית של הממשלה. חברי הכנסת ממפלגת העבודה נמנעו בהצבעות. עם זאת, סיעת העבודה צפויה להגיש בקרוב הצעת אי אמון משלה נגד הממשלה.

ש"ס הגישה את אי האמון על רקע קריסת השירותים ברשויות המקומיות ובמועצות הדתיות. הצעת אי האמון של האיחוד הלאומי הוגשה על רקע מצוקת הגימלאים ועמדת הממשלה בנושאי החברה והכלכלה. בעד הצעת אי האמון של ש"ס הצביעו 34 חברי כנסת ונגדה הצביעו 48 חברי כנסת. 21 חברי כנסת נמנעו. הצעת אי האמון של האיחוד הלאומי נדחתה ברוב של 48 חברי כנסת מול 29 חברי כנסת שהצביעו בעדה. 27 חברי כנסת נמנעו בהצבעה.

סיעת העבודה צפויה להגיש בימים הקרובים הצעת אי אמון בממשלה על רקע מדיניות הממשלה בנושאים חברתיים, וזאת על רקא דו"ח העוני שיתפרסם מחר ושחלקים ממנו נחשפו השבוע. כך הודיע בצהריים יו"ר המפלגה חבר הכנסת שמעון פרס. פרס אמר כי "אנו נתמוך בהתנתקות, אך בשם ההתנתקות לא נוכל לעבור לסדר היום בנושאים אחרים. בנושאים אחרים נצביע לפי מצפוננו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by