בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האולטימטום של פרס: אחדות או בחירות 
 
 
חדשות נענע

ליו"ר האופוזיציה נגמרה הסבלנות, והיום הוא יציג לשרון את האולטימטום. שרון: לא מקבל איומים. העבודה תגיש שבוע הבא אי אמון בממשלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר האופוזיציה, ח"כ שמעון פרס, שיגר היום (שלישי) לראש הממשלה, אריאל שרון, אולטימטום: או ששרון יפעל להשגת ממשלת אחדות או שמפלגת העבודה תפסיק להעניק רשת ביטחון לממשלה. כך מדווח היום מעריב.

שרון ופרס צפויים להיפגש היום לדיון בהתפתחויות המדיניות ובאפשרות להקים ממשלת אחדות או קביעת מועד מוסכם לבחירות. מקורבי ראש הממשלה מסרו כי כרגע שרון אינו מתכוון לצרף את העבודה לממשלה.

לדברי המקורבים, ראש הממשלה מנסה להגיע לסיכום עם יהדות התורה לגבי התקציב, ויחד עם חברי הכנסת דוד טל ומיכאל נודלמן תחזיק הקואליציה ברוב של 61 ח"כים. "אין סבירות פוליטית לצירוף העבודה כעת", אמרו.

אך לפרס נגמרה הסבלנות. בריאיון למעריב אמר פרס: "הליכוד מבזה אותנו. הם לא רוצים את השותפות איתנו, אבל מוכנים ליהנות מתמיכתנו. אנחנו נפעל בכל הכוח להקדמת הבחירות".

בשיחות פנימיות אמר שרון כי הוא "לא יקבל איומים", אך האיום של פרס נראה עתה רציני יותר מתמיד. אתמול נמנעו הח"כים של העבודה בהצבעות אי האמון, ובישיבת הסיעה הוחלט כי המפלגה תגיש בשבוע הבא הצעת אי אמון בעצמה על רקע דו"ח העוני שהתפרסם השבוע.

לדברי פרס, "הליכוד רוצה שנתמוך בכל ולא נקבל כלום, אבל שניקח אחריות למצב הכלכלי והחברתי, ושנהיה אחראים לעוני. הגיע הזמן שהליכוד יחליט כבר. נגיש בשבוע הבא אי-אמון על רקע דוח העוני, ולא נחיה על פי החליל של מישהו אחר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by