בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רפול ייטמן מחר בתל עדשים  
 
 רב אלוף במיל` רפאל ``רפול`` איתן (לעמ - קורן זיו)   
 
חדשות נענע

הרמטכ"ל ה-11 של מדינת ישראל ושר החקלאות ואיכות הסביבה לשעבר, רפאל איתן, נפל למים בנמל אשדוד, וטבע למוות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרמטכ"ל ה-11 של מדינת ישראל, רפאל איתן (לעמ - סער יעקב)
 הרמטכ"ל ה-11 של מדינת ישראל, רפאל איתן (לעמ - סער יעקב)   
הרמטכ"ל לשעבר, רפאל "רפול" איתן, נפל הבוקר (שלישי) למים בנמל אשדוד, גופתו נמצאה, ולאחר נסיון החייאה, נאלץ צוות מד"א לקבוע את מותו. בן 75 היה במותו. מחר ייטמן איתן, מחר בבית העלמין במושב תל-עדשים. שעת ההלוויה טרם נמסרה.

ההערכה היא כי איתן, שהיה במקום מתוקף תפקידו כאחראי פרויקט "נמל היובל" מעד ונפל למים בסביבות השעה שש בבוקר. יתכן כי הסיבה לכך היא הרוח העזה והים הסוער במקום.

מחברת "אשטרום-דרגדוס", שבה עבד איתן נמסר כי איתן דיבר הבוקר עם אחד מעובדי החברה בטלפון בטרם נותקה השיחה. החברה פרסמה הודעה בה נאמר כי "בסמוך לשעה 07:00 בבוקר שוחח רפאל איתן עם אחד העובדים שלנו בטלפון. הוא סיפר שהוא מגיע לבדוק את הציוד לאחר ליל הסערה אמש ובמהלך השיחה שהתנהלה על הרציף ניתק הקשר עימו והחברה הודיעה לכל הגורמים שינסו לאתר אותו".

לאחר שרפול לא שב, והמכונית בה הגיעה למקום נמצאה ריקה, הועלו מסוקים לאוויר. גם חיל הים עוסק במלאכת החיפושים. כאמור, לפני זמן קצר נמצאה גופתו. בוצע נסיון החייאה, ללא הועיל. שר התחבורה, מאיר שטרית, הורה להקים ועדה לבירור נסיבות מותו של איתן.

גופתו של רפאל איתן מועברת עתה למכון הלאומי לרפואה משפטית באבו כביר. הגופה תעבור נתיחה פתולוגית, כדי לקבוע את נסיבות מותו.

בערך בשעה תשע בבוקר איתר מסוק צה"ל את גופת איתן בים, בחלקו הצבאי של הנמל. הגופה הועלתה לספינת חיל הים, ושם נערכו בה ניסיונות החייאה, אולם ללא הועיל.

רפאל איתן היה הרמטכ"ל ה-11 של מדינת ישראל, ושר החקלאות ואיכות הסביבה לשעבר.

* איכר וחייל: קווים לדמותו של רפאל איתן
* "לא קל לדבר עליו בלשון עבר" - חברים מספרים על רפול
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by