בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ניסים זאב: האלימות נגד נשים אינה קטסטרופה 
 
 יוצא נגד ההגזמה. זאב (אתר הכנסת)   
 
חדשות נענע

חבר הכנסת טוען כי יש יותר מדי מקלטים לנשים מוכות וכי יש גם נשים רבות שמכות את בעליהן, שורטות אותם או מציקות להן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חבר הכנסת ניסים זאב מש"ס יצא היום (שלישי) נגד ארגוני הנשים בישראל, שמנפחים, לטענתו, את מספר הנשים המוכות בישראל. לדבריו, "האם ישנן נשים טובות ותמימות שהבעל מתעמר בהן? כן. אין שום ויכוח על כך. אבל אין עשרות אלפי נשים כאלה בישראל. ודאי שאין מדובר במאות אלפים."

זאב אמר את הדברים בדיון מיוחד בכנסת לציון המאבק באלימות נגד נשים. זאב אמר עוד כי בכל רחבי הארץ יש כ-700 נשים הסובלות מאלימות ויש יותר מדי מקלטים לנשים מוכות. לדבריו, "לא פגשתי ברחוב אף אישה עם גבס או פציעה. האמת היא שישנן נשים רבות שמכות את בעליהן, שורטות אותם ומציקות להם, אך בכך אין איש מטפל".

זאב הוסיף עוד כי "מרביתן של אותן נשים שייכות למגזרי מיעוטים, עולים חדשים, והאלימות בבתיהן מתרחשת לעתים קרובות על רקע של עוני, שימוש בסמים, אבטלה, שכרות, קשיי קליטה חמורים. זאת בעיה, אבל בוודאי שאין מדובר פה בפעולות דיכוי המונית, כמו שאתם מגדירים פה כקטסטרופה."

חברת הכנסת זהבה גלאון מסיעת יחד ניסתה לקטוע את דברי זאב, אולם ללא הצלחה. ואילו חבר הכנסת אילן לייבוביץ משינוי אומר כי הדברים מעידים שזאב עדיין לא יצא מתקופת החושך שבה הוא נמצא כבר יותר מדי זמן.

המשטרה הגישה היום דו"ח לכנסת לפיו במהלך שנת 2004 נרצחו עשר נשים על ידי בני זוגן. בשנה האחרונה פתחה המשטרה 13,592 תיקים של אלימות נגד נשים מצד בני זוגן. 7,499 מהתיקים נפתחו בשל עבירות של רצח, ניסיונות לרצח, חבלה ותקיפה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by