בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אבו מאזן: לא נוותר על זכות השיבה 
 
 ימשיך את מסורת ערפאת. אבו מאזן (רויטרס)   
 
חדשות נענע

אבו עלא: נדרוש מדינה פלסטינית שבירתה ירושלים. שרון: אין מקום ליוזמות מדיניות חדשות. שלום: לא נבצע מחוות של רצון טוב כלפי הפלסטינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מועמד הפתח לראשות הרשות הפלסטינית, אבו מאזן, אמר היום (שלישי) כי לעולם לא יוותר על דרישת ערפאת לזכות השיבה לפלסטינים. בנאום בפרלמנט אמר אבו מאזן כי "אנחנו מבטיחים כי לא ננוח עד שנשיג את זכות השיבה ותסתיים טרגדית הגלות.

ראש הממשלה הפלסטיני, אבו עלא, אמר לפרלמנט כי ההנהגה הפלסטינית לא תתפשר במשא ומתן עם ישראל על פחות ממדינה פלסטינית הכוללת את כל רצועת עזה והגדה המערבית, ובירתה ירושלים. שני האישים צפויים להיפגש היום עם נציג הקוורטט, שר החוץ הרוסי לברוב, במוקטעה ברמאללה.

לברוב נועד מוקדם יותר היום עם שר החוץ, סילבן שלום. שלום אמר היום כי ישראל לא תבצע מחוות כלפי אבו מאזן. זאת משום ש"מחוות ישראליות למען אבו מאזן עשויות לפגוע בסיכויו להיבחר ואף לפגוע בו באופן פיזי".

לברוב נועד היום גם עם ראש הממשלה, אריאל שרון. לברוב ביקש מראש הממשלה לאפשר מעורבות גדולה יותר של הקוורטט בתהליך המדיני עם הפלסטינים. שרון סירב לבקשה ואמר כי אין טעם ביוזמות מדיניות חדשות לפני קיום הבחירות ברשות.

מחר יגיע לישראל שר החוץ הבריטי, ג'ק סטרואו. סטרואו ייפגש מחר עם ראש הממשלה ועם שר החוץ, בניסיון לשכנעם לאפשר לפלסטינים לקיים את הבחירות כסדרם. ביום חמישי יגיע סטרואו למוקטעה, שם יניח זר על קבר ערפאת וייפגש עם ראשי ההנגה הפלסטינית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by