בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רפאל איתן נטמן לצד בניו והוריו 
 
 אלופי צה``ל נושאים את ארונו ש רפאל איתן (עדי סגל, דובר צה``ל)   
 
חדשות נענע

8 אלופי צה"ל נשאו את ארונו בדרך לבית העלמין בתל עדשים. הרמטכ"ל: "ישראל איבדה את אחת הדמויות העזות והמופלאות שהצמיחה הארץ"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר והרמטכ"ל לשעבר רפאל איתן הובא היום (רביעי) למנוחות בבית העלמין במושב תל עדשים. שמונה אלופי צה"ל נשאו את ארונו אל בית העלמין. איתן נטמן בהלוויה הצבאית בחלקת המשפחה לצד בניו יוחנן ויורם, והוריו, אליהו ומרים איתן. בהלוויה נכחו קרובי משפחתו של איתן ומוזמנים בלבד. בהלוויה לא נישאו הספדים.

לפני מסע ההלוויה הוצב ארונו של איתן ברחבת הכניסה של בית העם בתל עדשים. מאות בני אדם חלפו על פני ארונו של איתן, וחלקו לו כבוד אחרון. רעייתו של איתן, עפרה מאירסון, חלפה אף היא על פני הארון. אחריה פסעו נשיא המדינה לשעבר, עזר וייצמן, יחד עם רעייתו ראומה. בטקס האשכבה שנערך במקום השתתפו ראש הממשלה אריאל שרון, הנשיא משה קצב, ראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק, יו"ר הכנסת לשעבר, דן תיכון ואישים בכירים נוספים.

הרמטכ"ל, רב אלוף משה יעלון, ספד לאיתן ואמר כי "צה"ל איבד לוחם ומפקד שאני, כמו רבים אחרים, נשאתי אליו עיניים וגדלתי על מופת פועלו. ישראל איבדה את אחת הדמויות העזות והמופלאות שהצמיחה הארץ הזה. 'כי האדם עץ השדה', נאמר במקורותינו, קשה לחשוב על האדם שדימוי זה הולם אותו יותר מידידנו רפול".

רפאל איתן נהרג אתמול לאחר שנפל מהמזח ב"נמל היובל" באשדוד. הוא יובא למנוחות בבית העלמין בתל עדשים בשעה 14:45. רק 400 איש יורשו להגיע ללווייה, מפאת חוסר מקום. בן 75 היה במותו. במשטרה מעריכים כי איתן, שהיה בנמל אשדוד מתוקף תפקידו כאחראי פרויקט "נמל היובל" מעד ונפל למים בסביבות השעה שש בבוקר. יתכן כי הסיבה לכך היא הרוח העזה והים הסוער במקום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by