בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כתב אישום יוגש נגד ראש עיריית חדרה  
 
 פרקליט המדינה ערן שנדר (לעמ)   
 
חדשות נענע

פרקליט המדינה ערן שנדר החליט להעמיד את ישראל סדן לדין בחשד לעבירות שוחד. כתבי אישום יוגשו נגד סגניו של סדן ושני חברי מועצת העיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרקליט המדינה, ערן שנדר, החליט היום (רביעי) להגיש כתב אישום נגד ראש עיריית חדרה, ישראל סדן, בחשד לעבירות שוחד. כתבי אישום יוגשו גם נגד שני סגניו של סדן, אברהם בלדב ואריה גמליאל ונגד שני חברי מועצת העיר חדרה, מרדכי אנגל ויואל יהושע.

מטיוטת כתב האישום עולה כי בבחירות האחרונות בעיר סדן נבחר ברוב זעום וכדי להבטיח לעצמו רוב במועצת העיר, חתם על הסכמים, שבהם יש חשד למתן שוחד, עם חברי אופוזיציה במועצה. אחד מהסכמים אלו נחתם בין סדן ובלדב ובין אחד חבר המועצה אנגל. במסגרת ההסכם הובטח לאנגל שחובה של סיעתו למועצה, בסך 150 אלף שקלים יימחק וכן שיובטח לו תפקיד עד שנת 2008.

לפי חשד נוסף, במסגרת ההסכם בין סדן וחבר המועצה יהושע, סדן הבטיח להעסיק את רעייתו של יהושע ולשכור בשם העירייה נכס הנמצא בבעלותה של משפחתו של יהושע.

עורכת דינו של סדן, יעל גרוסמן, טענה כי ההסכמים שערך סדן נעשו בתום לב ולא הוסתרו. גרסמן טענה כי מכיוון שההסכמים המדוברים הועלו על הכתב, אין זה סביר שהייתה כוונה להסתירם, וכי "הכוונה היתה לפעול רק על פי החוקים והמנהל התקין".

חקירת המשטרה בפרשה החלה במרץ השנה, בעקבות עדותה של חברת מועצת העיר חדרה, חדווה יחזקאלי. יחזקאלי העבירה למשטרה מכתב אנונימי שקיבלה ובו נחשפו תשלומים שהעבירו אנשיו של סדן לחבר המועצה יהושע. בחודש יוני המשטרה המליצה להגיש כתב אישום נגד סדן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by