בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הערכות: החטוף הוא איש מילואים המתגורר בחו"ל 
 
 
חדשות נענע

יועץ התקשורת של שר הביטחון: ייתכן ומדובר בישראלי שנעלם באירופה לפני כשבוע בנסיבות אישיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בהודעה שפרסם יועץ התקשורת של שר הביטחון, דוד זיסו, נמסר כי מבדיקה שנערכה לא נחטף אף ישראלי מגבול הלבנון, וכי ייתכן ומדובר באזרח ישראלי שנעלם מיוזמתו לפני שבוע בנסיבות אישיות באירופה.

 
מקול ישראל נמסר כי שלטונות שוויץ בודקים את השמועה כי ישראלי נחטף בתחומי המדינה. בארץ מעריכים כי האיש עמד בקשרים מסחריים עם ערבים.

שר החוץ שלמה בן עמי אמר לפני שעה קלה כי עד כה אין אישור לכך שאדם נוסף מוחזק על ידי החיזבאללה, מלבד שלושת החיילים. כיוון שעובדתית, אמר בן עמי, נסראללה אינו משקר אף פעם - יש לבדוק את הנושא.

 

'אם הישראלים רוצים פרטים - שיחפשו'

מוקדם יותר הבוקר (ראשון) טען ארגון החיזבאללה שחטף אלוף משנה המשרת בצה"ל. "אני שמח ליידע אתכם ש(תנועת) ההתנגדות האיסלאמית ביצעה חטיפה של אלוף משנה ישראלי, המשרת במנגנון המודיעין הישראלי", אמר היום מזכ"ל החיזבאללה חסן נסראללה.

"לא אחשוף שום מידע. אם הישראלים רוצים פרטים - שיחפשו", הוסיף נסראללה באסיפת תמיכה במאבק הפלסטינים שכינס בביירות, כשלצדו יושב נשיא לבנון סלים אל חוס.

"שאלוהים יהיה עמכם. אתם תקבלו הרבה שיחות טלפון היום", הבטיח מנהיג החיזבאללה בדברים ששודרו בשידור חי בתחנת הטלוויזיה אל-מנאר של ארגון החיזבאללה.

בקול ישראל דווח כי הודעתו של נסראללה לוותה בקריאות שמחה על ידי הנוכחים.

 
 
הערוץ הראשון בדק את השמועה לפיה מדובר בחקלאי מישובי הצפון בדרגת אלוף-משנה במילואים ומצא אותה לא נכונה. כתב הערוץ הראשון דיבר עם האיש ווידא שלא מדובר בו.

כתבי רויטרס ומקורות ביטחוניים בדרום לבנון מדווחים כי גבול הצפון היה שקט הבוקר.רוצים לדבר על זה? בואו לפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by