בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מקסיקו: שרפו שוטרים כי חשבו שהם חוטפי ילדים 

מקסיקו: שרפו שוטרים כי חשבו שהם חוטפי ילדים

 
 
חדשות נענע

שני שוטרים צילמו ביה"ס ממנו נחטפו לאחרונה ילדים. המקומיים חשדו בשוטרים שפעלו באזור במסווה וצילמו את המקום ולכן הכו ושרפו אותם למוות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המוני אנשים הרגו ושרפו היום (רביעי) שני שוטרים ופצעו שוטר נוסף במקסיקו סיטי, כשטעו וחשבו שהשוטרים הם חוטפי ילדים. השוטרים פעלו במסווה בבית ספר יסודי במקסיקו ממנו נעלמו לאחרונה שני תלמידים. מספר תושבים מקומיים ראו את השוטרים מצלמים את בית הספר, חשדו שהם חוטפי הילדים, והחלו להכות אותם.

המצלמות שהמשיכו לפעול באזור תיעדו את ההמונים קוראים קריאות גנאי ומכים את השוטרים. ההמונים החזיקו בשוטרים מספר שעות ולבסוף שפכו על שניים מהם בנזין והעלו אותם באש. בחומר המצולם נראים השוטרים כשדם ניגר מפניהם, פונים למצלמות ואומרים שהם סוכני ממשל הפועלים נגד טרור.

ממשטרת מקסיקו סיטי נמסר כי המשטרה לא הצליחה לשלוח תגבורת מהירה לשוטרים כיוון שפקקי תנועה מנעו את הדרך למקום התקרית. בסופו של דבר הגיעו למקום עשרות שוטרים מהכוח לפיזור הפגנות והצליחו לפזר את הקהל הרב שהתגודד במקום. השוטרים הצליחו לחלץ את השוטר השלישי, שהועבר לטיפול בבית חולים. מפקח המשטרה, חוזה לואיס פיגוארואה, אמר בתום הארועים ששלושת השוטרים פעלו באזור בית הספר במסגרת מעקב משטרתי אחר פעולות סחר בסמים באזור.

זהו אינו המקרה הראשון שבו אזרחים לוקחים את החוק לידים במקסיקו מוכת-הפשע. מוקדם יותר החודש המון אדם איים להרוג אדם שנחשד שניסה לגנוב גיטרה ומכשיר רדיו-טייפ ממרכז קהילתי במקסיקו סיטי. כמו כן, חטיפות הילדים הוא נושא רגיש במדינה המדורגת שנייה במספר החטיפות בעולם, עם כשלושת אלפים מקרי חטיפה מדווחים בשנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by