בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היכל נוקיה שם כיפה 
 
 מנכ``ל ההיכל: בסך הכל אנחנו שומרים על החוק (נענע)   
 
יוסי גורביץ

גורמים חרדים לחצו, ומנהל אולם הבית של מכבי ת"א התחייב לא לפתוח את האולם בשבת - ולא להשכירו לאירועים של בני הדת הנוצרית. המנכ"ל: הכל לפי החוק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צנועה. שרה ג'סיקה פארקר, מולבשת, בשלט הפרסומת מתחת להיכל (נענע)
 צנועה. שרה ג'סיקה פארקר, מולבשת, בשלט הפרסומת מתחת להיכל (נענע)   
התחשבות ברגשות הציבור או כפיה דתית? כשבועיים לאחר עריכת כנס בהשתתפות תושבי ישראל הנוצרים, מתחייבת הנהלת "היכל נוקיה" בפני הציבור החרדי שלא לאפשר עריכת אירועים באולם בערבי שבת - וכן "לא להשכיר את האולם למיסיונרים". הידיעה פורסמה לראשונה באתר החדשות החרדי לדעת.נט.

במכתב ששלח אתמול (רביעי) מנכ"ל היכל נוקיה, מר ניר פרצלינה, לעסקן החרדי ומנכ"ל רשת "אופטיקה הלפרין", הרב רפאל הלפרין, כתב פרצלינה: "לכבוד הרב הלפרין, בהמשך לפגישתנו מהיום 24/11/04 הרינו להודיעך כדלקמן: שום אירוע לא יתקיים אצלנו בהיכל מוקיה בימי שישי בערב. כמו כן נמנע בעתיד אפשרות לקיים אירוע מיסיונרי בהיכל".

המופע שערך המטיף הנוצרי בני הין לפני כשבועיים, גרר הפגנות-נגד של ארגון "יד לאחים", שהרב הלפרין נמנה על ראשיו. ארגון יד לאחים נאבק מזה שנים בתופעה של ישראלים המצטרפים לכתות נוצריות.

בתגובה לפניית חדשות נענע אמר ניר פרצלינה: "אנחנו נערוך כל פעילות שמתיר לנו החוק, ולא נמנע מלהשכיר את ההיכל לכל פעילות חוקית. אנחנו עורכים פעילות בשבת בחנוכה, ועד כה נמנענו מלפעול בערבי שבת. להבנתי, מיסיונריות מנוגדת לחוק".

לפי החוק, אסור רק שידול שיש בצידו טובת הנאה.
"תשמע, אנחנו חיים במדינת חוק. אני לא אאפשר מכירת סמים באולם או מופע סקס חי על הבמה - זה מנוגד לחוק. אבל אם מישהו רוצה לארגן פעילות חוקית, איך אני יכול למנוע ממנו? הוא יקח אותי לבית משפט, וינצח".

אז אם הכל לפי החוק, למה שלחתם את המכתב לרב הלפרין?
"את זה, תשאל את הרב הלפרין".

שלשום "הולבשו" כתפיה החשופות של כוכבת הסדרה "סקס והעיר הגדולה", שרה ג'סיקה פארקר, במודעת חוצות שהתפרסמה במסגרת קמפיין של חברת סבונים. עיתון הארץ דיווח כי רב חרדי התקשר למנכ"ל החברה ואיים כי המגזר החרדי יחרים את מוצריה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by