בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המרוץ מתחיל: ברק תוקף את בכירי העבודה 
 
 
חדשות נענע

ראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק, פרסם אתמול מכתב ל-2,500 חברי מרכז המפלגה, וטען כי "התעלולים" של הבכירים "מבזים את המפלגה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק, תקף אתמול (חמישי) את שמעון פרס, בנימין בן אליעזר, חיים רמון ודליה אצייק במכתב ל-2,500 חברי מרכז מפלגת העבודה. "הניסיונות והתעלולים הננקטים לאחרונה כדי למנוע בחירות פשוטות והוגנות מבזים את המפלגה ופוגעים בה קשות", כתב ברק.

ברק קרא לחברי העבודה לתמוך בבחירות מוקדמות ליו"ר המפלגה בישיבת המרכז בשבוע הבא. מכתבו של ברק נשלח בתגובה להתארגנות בכירי המפלגה לקיים את הבחירות ב-2005. במכתבו טוען ברק כי "מועמד מנצח יש לבחור מראש ולתת לו זמן להוביל. לא נכון לגרום לטלטלת בחירות חירום 60 יום לפני בחירות כלליות".

בין היתר, כותב ברק כי הוא נתקל בביקורת על חוסר המנהיגות של העבודה בסיוריו בתקופה האחרונה.

"היום כבר ברור לכולנו כי ב-2005 יתקיימו בחירות כלליות בישראל וכי תפיסתה של מפלגת העבודה ש'זוחלת' בזיגזג אל ממשלת שרון גרמה לנו נזק פוליטי וציבורי כבד. מול הריסוק החברתי מבית מדרשו של נתניהו והגמגום הביצועי של שרון עלינו לחזור לשורשי עמדתנו ולהציג דרך ברורה ועקבית והנהגה המסוגלת להוביל אופוזיציה לוחמת ולנצח לא רק בסקרים אלא גם בבחירות. מחובתנו לקיים הליך בחירות פנימיות כולל מיפקד ישר וראוי ולהתלכד מאחורי מי שייבחר", הוא כותב

יו"ר המפלגה, ח"כ שמעון פרס, נפגש עם חברי כנסת של העבודה. בין היתר, נפגש פרס עם ח"כ אופיר פינס, שיזם את המהלך לקיום בחירות באפריל. פרס הודיע לפינס כי הוא אינו פוסל את הצעתו, אולם לא מתחייב עדיין לתמוך בה.

ח"כ מתן וילנאי פרסם אתמול הודעה, והדגיש כי הוא מתנגד לכל יוזמה לבטל את הפריימריס בעבודה, ולבחור את היו"ר לוועידה. וילנאי טען כי הניסיונות לבטל את הפריימריז הן סטירת לחי לחברי המפלגה, ושלילת זכותם להשפיע. "זו יוזמה שצריכה להיות מחוסלת טרם לידתה שכן בחירות בוועידה ימנעו כניסת 100,000 מתפקדים חדשים למפלגה", כתב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by