בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תנובה נגד המתנחלים: מי מחרים את מי? 

תנובה נגד המתנחלים: מי מחרים את מי?

 
 
חדשות נענע

במועצת יש"ע זועמים על מנכ"ל תנובה, אריק רייכמן, שהתבטא נגד ההתנחלויות. באיגוד יצרני המזון זועמים על החרם של המתנחלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הקרע בין תנובה למתנחלים מחריף. היום (שישי) הודיעו ראשי מועצת יש"ע כי הם מבטלים את הפגישה שתכוננה ליום ראשון עם מנכ"ל תנובה, אריק רייכמן, שלאחר שרייכמן סירב להבטיח כי יחזור בו מהתבטאויותיו.

הכל החל יום לאחר ההצבעה על תכנית ההתנתקות בכנסת, לפני כשבועיים. רייכמן התראיין ב-YNET ואמר כי "לא תהיה פה כלכלה בריאה בלי יציאה מהשטחים. השליטה שלנו בשטחים היא כמו סרטן ממאיר בלב המדינה. לא תהיה חברה בריאה בלי התנתקות מסרטן הכיבוש".

במועצת יש"ע זעמו על ההתבטאות ויצאו בקמפיין נגד תנובה. בין היתר פורסמו מודעות בעיתונים "בשבע", "הצופה" ו"מקור ראשון", בהן נראה לוגו מטושטש של תנובה. על הלוגו מתנוסס הכיתוב "חרם צרכנים על תוצרת תנובה".

בערוץ 7 דווח כי במסגרת חרם הצרכנים על תוצרת תנובה ברחבי הארץ, מתבקשים פעילי המטות להודיע על כך בבתי הכנסת במהלך השבת, ולקרוא לכל חבריהם להצטרף לדרישה מתנובה להורות למנכ"ל רייכמן לחזור בו ולהתנצל על דבריו או לפטרו לאלתר.

היום, לאחר ביטול הפגישה, שוקלים באיגוד יצרני המזון להתחיל בחרם משלהם. YNET מדווח כי המשמעות המעשית של חרם כזה, אם יוטל, היא שחברות המזון – שכולן חברות באיגוד – לא יספקו מזון להתנחלויות ביש"ע, צעד אותו יהיה צורך לבדוק אם הוא אפשרי מבחינה משפטית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by