בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סוף שבוע סוער ברחבי הארץ 

סוף שבוע סוער ברחבי הארץ

 
 
חדשות נענע

רוחות וגשמים עזים ירדו ברחבי הארץ. נרשמו מספר הצפות. לא היו הפסקות חשמל. היום מגיעה הסופה לסיומה. מחר יההי בהיר ללא גשמים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזג האוויר הסוער נמשך אתמול והלילה (שבת) ברחבי הארץ מהצפון ועד הנגב. מזג האוויר גרם למספר שטפונות ביגור, צורן באזור טבריה. נחל חבר עלה על גדותיו וגרם לסגרית כביש מספר 90 לתנועה בקטע שבין עין גדי ומלונות ים המלח. גם בנתיבי איילון בתל אביב נגרמו שיבושי תנועה בשל ההצפות.

מחברת מטאוטק נמסר כי מערכת הסופה שהגיעה לארץ בסוף השבוע מאוד חזקה ונדירה לחודש נובמבר. כמות הגשמים הגדולה גרמה לעליית מפלס הכינרת במספר סנטימטרים. אתמול נמדדו בגליל 90 מילימטרים של גשמים, בגולן ירדו 50 מילמטרים, 40 מילימטרים גשמים נמדדו בשרון ובתל אביב ירדו 10 מילימטרים. מפלס הכנרת עומד כעת על 210.80- סנטימטרים מתחת לקו האדום העליון.

הסופה הביאה גם להצטברות נוספת של שלגים בחרמון. הבוקר נמדדה בחרמון שכבת שלג של 15 סנטימטרים. למרות הרוחות החזקות, שבאזורים מסויימים הגיעו למהירות של כ-100 קילומטרים בשעה, לא נרשמו הפרעות באספקת החשמל כתוצאה מקריסת עמודי חשמל. בחברת חשמל, עם זאת, שומרים על הכוננות הגבוהה.

היום תגיע הסופה לסיומה, הגשמים ימשיכו עד לשעות הצהריים ואז תיחלש הסופה. ביום ראשון יפסיקו הגשמים לחלוטין וצפוי להיות מעונן חלקית עד בהיר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by