בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת שווייץ חוקרת את חטיפתו של אלחנן טננבאום 
 
 
חדשות נענע 

החקירה בשווייץ מתנהלת במקביל לחקירה של שירותי הביטחון הישראלים. בישראל מדגישים טננבאום הוא אדם פרטי שלא פעל עבור מערכת הביטחון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בצה"ל בשב"כ ובמוסד ממשיכים היום (שני) בבוקר בבדיקת נסיבות חטיפתו של אשי העסקים הישראלי, אל"מ מיל. אלחנן טננבאום שנחטף על ידי החיזבאללה.
 
טננבאום יצא לפני כשבועיים לאירופה במסגרת עסקיו וככל הנראה נחטף בשווייץ. דובר משרד המשפטים של שווייץ אישר אמש כי המשטרה במדינה חוקרת את הפרשה. בקול ישראל דווח הבוקר כי בשווייץ בודקים את האפשרות שטננבאום מוחזק עדיין בתוך גבולות המדינה.

בישראל הדגישו אתמול (ראשון) כי החטוף הוא אדם פרטי שלא עבד בשליחות של אף אחד משירותי הביטחון של ישראל. ראש הממשלה, אהוד ברק, אמר כי "מדובר באזרח ישראלי, פרטי, איש עסקים, שאין לו שום קשר לא אל מוסדות או מערכת הביטחון, מלבד היותו קצין במילואים".

"הוא נחטף בשיטות שמזכירות שיטות של מאפיה. ישראל תדע כיצד להגיב ולטפל בעניין עצמו יותר מאוחר. כמובן, נפעל להחזרת האיש מוקדם ככל האפשר", אמר ברק.

"מעריב" מדווח כי בקהילת המודיעין הישראלית מפנים אצבע מאשימה כלפי איראן אשר ללא סיוע שלה לא יכלו אנשי החיזבאללה לבצע מבצע מורכב כמו חטיפתו של טננבאום.

בית משפט שלום הוציא אמש לבקשת השב"כ צו איסור פרסום על נסיבות העלמו של טננבאום ועל פרטי החקירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by