בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון המורדים פארק תכנן להתנקש בחייו של בוש 
 
 בוש בעת ביקורו בקולומביה בשבוע שעבר (רויטרס)   
 
חדשות נענע

גורמים רשמיים בקולומביה מסרו כי פארק, ארגון המורדים המרקסיסטים הגדול ביותר במדינה, תכנן להתנקש בחייו של נשיא ארה"ב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון המורדים המרקסיסטים הגדול ביותר בקולומביה, פארק, תכנן להתנקש בחייו של נשיא ארצות הברית, ג'ורג' בוש. כך דיווחו היום (שבת) גורמים רשמיים בממשלת קולומביה. ההתנקשות היתה אמורה לצאת לפועל בשבוע שעבר, בעת ביקורו של בוש בעיר קרטגנה.

שר ההגנה הקולומביאני, חורחה אלברטו אוריבה, אמר כי גורמי הביטחון "קיבלו מידע ממודיעים ומקורות שונים, לפיו חברים שונים בפארק קיבלו הוראות מהמנהיגים שלהם לנסות לתקוף את הנשיא בוש". עם זאת, אוריבה לא מסר כיצד תכננו המורדים להתנקש בחייו של בוש או כיצד סוכלה התכנית.

הבית הלבן לא הגיב לידיעה. מהשירות החשאי האמריקני שאחראי על הגנת הנשיא, נמסר כי השירות "אינו מגיב או משחרר מידע בנוגע למודיעין שלו או לפעולות ההגנתיות שלו". "אנחנו לא מדברים על איומים שנעשים לכאורה על האנשים שתחת חסותנו", אמר דובר השירות החשאי, ג'ונתן צ'רי.

בפארק, "הכוחות המזוינים המהפכניים של קולומביה", חברים 17,000 בני אדם. בארבעים שנה האחרונות נלחמת המחתרת המרקסיסטית ברשויות המדינה. המחתרת מתנגדת גם למדיניות ארצות הברית.לטענתו של הארגון, הממשל האמריקני תומך באינטרסים העסקיים של קולומביה ומתעלם מכך ש-60 אחוזים מתושבי המדינה הינם עניים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by