בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
באר שבע: נמשכת שביתת התחבורה הציבורית 
 
 תחנות האוטובוס נותרות ריקות (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

נהגי חברת "מטרו דן" שובתים מאז יום חמישי. הם הכריזו על שביתה ללא הגבלת זמן לאחר שהנהלת החברה סירבה להכיר בוועד העובדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השבתת מערכת התחבורה הציבורית בבאר שבע תימשך גם מחר (ראשון), כך דווח הערב ב"הארץ". נהגי חברת "מטרו דן", המפעילה את התחבורה בציבורית בעיר בשנה האחרונה, שובתים מאז יום חמישי.

הנהגים הכריזו על שביתה כללית ללא הגבלת זמן לאחר שהנהלת החברה סירבה להכיר בוועד בעובדים ולדון עימו בשיפור תנאי התעסוקה. הנהגים בחרו בוועד לפני חמישה שבועות, אך ההנהלה סירבה להכיר בחבריו כנציגי העובדים.

ביום רביעי נערכה פגישה בין ההנהלה לחברי הוועד ונציגי ההסתדרות, אך היא הסתיימה ללא תוצאות. לאחר הפגישה החליטו הנהגים לפתוח בשביתה. העובדים מבקשים להעלות את שכרם ולמשנות את המדיניות לפיה ניתן להטיל קנסות על נהגים שביצעו עבירות משמעת או עבירות תנועה. כמו כן דורשים העובדים חתימה על הסכם עבודה קיבוצי.

העובדים מקיימים משמרות מחאה בכניסה לבניין ההנהלה. לדבריו של שאול צפני, חבר ועד העובדים, "95 אחוזים מהאוטובוסים מושבתים, השביתה תימשך כל עוד ההנהלה לא תסכים לשבת ולדבר אתנו ברצינות".

מהנהלת החברה נמסר בתגובה כי "גורמים אינטרסנטים משבשים את מהלך הפעילות התחבורתית לתושבי באר שבע, תוך פגיעה קשה בתושבי העיר. ההנהלה מילאה אחר כל התחייבויותיה בחוזי העבודה עם העובדים ואף מעבר לכך, ומביעה תמיהה על צעדי ההשבתה מצד ההסתדרות ועד העובדים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by