בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"אולי בעלך נמצא בקריז?" 

"אולי בעלך נמצא בקריז?"

 
 
חדשות נענע

אשתו של אילן איבגי, שהיה מוטל עם חברו בצד הדרך לאחר שנפגעו בתאונת דרכים, אומרת כי השוטרים התעכבו בחיפושים בטענה שמדובר בנרקומנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"אם המשטרה היתה מחפשת אחר אילן ודדה יתכן שהיו מוצאים אותם הרבה יותר מוקדם ואולי אפשר היה למנוע את האסון" - כך אמרה היום (שבת) מיכל, גיסתו של אילן איבגי, שנהרג בסוף השבוע בתאונת דרכים בצומת ברורים, סמוך לקריית מלאכי.

איבגי (42) שנהרג ודדה עשור (38) שנפצע קשה מאוד, שניהם מקרית מלאכי, היו מוטלים בצד הכביש כ-18 שעות מבלי שאיש יידע על מצבם. היום מותחים בני המשפחה של השניים ביקורת על תפקוד המשטרה.

לטענתם, המשטרה לא הסכימה לפתוח בחיפושים אחר השניים ביום שישי בערב למרות התחנונים מצד המשפחות. קרובי המשפחה טוענים כי אחד השוטרים במשטרת קרית מלאכי אמר להם, לאחר שביקשו ממנו לפתוח בחפושים: "בשביל שני נרקומנים נעלה מסוק לאוויר?".

איבגי היה אמור להגיע לביתו עוד לפני כניסת השבת. אשתו אילנה אמרה כי פנתה למשטרה, יחד עם אשתו של עשור, בסביבות חצות. לדבריה ל אילנה, "התחננו בפני המשטרה שיעלו מסוק או שיעשו בדיקות מקיפות יותר, אבל השוטרים לא רצו לשמוע אותנו. אחד השוטרים אפילו אמר לי: 'אולי בעלך נמצא בקריז של סם?'. אמרתי לו שאם יקרה משהו לבעלי, האמירה הזו תעלה לו ביוקר, והנה בעלי מת בתאונה". עוד אמרה אילנה כי תגיש תלונה לאחר תום השבעה.
 

"המשטרה ביצעה את כל המוטל עליה"

דוברת מרחב לכיש, רפ"ק מיכל חיים, אמרה בתגובה כי "המסוק המשטרתי לא הועלה מוקדם יותר לאוויר בשל תנאי מזג האוויר". כמו כן הוסיפה חיים כי "הודעות על נעדרים מבוגרים מתחילות להיבדק אחרי 24 שעות מרגע קבלת ההודעה. במקרה הזה אף חרגה המשטרה מכלל זה והחלה מיד בחיפושים".

לדבריה של חיים, "המשטרה לא התייחסה בכל הודעותיה לתקשורת כי מדובר באנשים המוכרים למשטרה, אלא התייחסה אליהם כאילו היו ככל התושבים בקריית מלאכי שנעדרים מסיבה כזו או אחרת. מרגע שהתקבלה ההודעה, המשטרה ביצעה את כל המוטל עליה, במשך כל הלילה, עד מציאת הרכב, ולצערנו מדובר היה בתאונה קטלנית. יחד עם זאת, זכותה של האלמנה להתלונן אצל קצין תלונות הציבור של המשטרה אם שוטר אמר לה את מה שהיא טוענת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by