בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רוזנשטיין: תנאי המעצר שלי מחפירים 

רוזנשטיין: תנאי המעצר שלי מחפירים

 
 
חדשות נענע

זאב רוזנשטיין הובא היום לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרו. פרקליטו: מנסים לגרום לו לאבד שפיותו. רוזנשטיין: כלאו אותי לצד ברגותי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מעצרו של זאב רוזנשטיין הוארך היום (ראשון) ב-20 ימים נוספים. כך הוחלט בדיון שהתקיים בבית משפט השלום בירושלים. רוזנשטיין ממתין, לפי שעה, להסגרתו לארצות הברית בגין עבירות של סחר בסמים. בדרכו לאולם בית המשפט טען רוזנשטיין כי "התנאים בהם אני כלוא הם תת רמה".

פרקליטו של רוזנשטיין, מוטי כץ, ביקש לשחררו מן המעצר. הבקשה להארכת מעצר, אומר פרקליטו של רוזנשטיין, עו"ד מוטי כץ, "מתבססת על הנחה מוטעית, לפיה די בבקשת הארכת מעצר של רשויות ארצות הברית בכדי שבית המשפט יענה אוטומטית לכך. בית המשפט נוהג בבקשת ההסגרה כאילו הוא אינו חלק ממערכת המשפט בישראל. יש פגיעה מהותית בזכות היסוד של אדם כאשר מבקשים אוטומטית להאריך מעצרו מבלי להתייחס כלל לראיות כלפיו, ורק בשל בקשת הסגרה של מדינה אחרת".

לדברי רוזנשטיין, כלאו אותו בסמוך לתאו של מרוואן ברגותי, ובתוך תאו של יגאל עמיר כדי להתנכל לו. "שני העדים שהעידו נגדי עשו זאת בשביל לקבל שחרור, בשביל שחרור ימציאו כל דבר", אמר רוזנשטיין. לדבריו, כל הטענות נגדו הן עלילות דם. בתוך כך האשים פרקליטו של רוזשנטיין את שירות בתי הסוהר בניסיון לגרום לרוזנשטיין לאבד את שפיותו. לדבריהם, לא ראו "תנאי מעצר מחפירים כל כך" במדינת ישראל קודם לכן.

רוזנשטיין, אמר פרקליטו אינו רואה נפש חיה סביבו. "הוא מוחזק בתא שבו ישב פעם רוצח ראש הממשלה. מחזיקים אותו במרחק של למעלה מ-100 קילומטרים ממקום מושבם של בני משפחתו. כל מפגש שלהם או שלנו איתו הוא סיוט". כץ הוסיף ואמר כי אינו יכול להשתחרר מהתחושה "שיש כאן ניסיון לגרום לאדם לאבד את שפיותו ואנו מדברים בסך הכל על מהלך שהוא טרום הסגרה ובטרם הגשת כתב אישום. זוהי רמיסה מירבית של כבוד האדם וזכויותיו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by