בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"חרושת שמועות שהגיעה לידי אבסורד" 
 
 זירת הרצח של השופט עדי אזר. רמת השרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בעקבות פיענוח מותו של השופט עדי אזר ביכו היום אלמנתו ובתו את התנהלות התקשורת סביב הרצח. השר לפיד: הסדרי האבטחה לא צפויים להשתנות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלמנתו של השופט עדי אזר, בלהת אזר, אמרה היום (ראשון) כי משפחתה נאלצה להתמודד עם חרושת שמועות לא מבוססות, שהגיעו לידי אבסורד" באשר לרצח בעלה. אזר, שסירבה להשיב על שאלות עיתונאים, אמרה כי מעולם לא היה לה ספק כי "עדי נרצח בגלל שהוא שופט, ורק בגלל שהיה שופט".

בתו של השופט המנוח, ליהי אזר, אמרה בראיון לגלי צה"ל שמשפחתה ידעה כל העת כי הרצח לא נבע ממניעים אישיים. "עלינו להתמודד עם העובדה הכואבת שאבא נרצח בלי שום סיבה, מתוך רשע טהור. חרושת השמועות הנוראית שהיתה סביב הרצח היא איומה ואני שמחה שסוף סוף ניקו את שמו מהבחינה הזאת".

"ייתכן שנוהלי אבטחת לא ישתנו גם לאחר פענוח הרצח": כך אומרים היום נשיא בית המשפט העליון, אהרן ברק, שר המשפטים, יוסף לפיד, ומפכ"ל המשטרה, משה קראדי, שהחלו לדון בהסדרי אבטחת שופטים. עם זאת, אמר לפיד כי יש לבחון מחדש הענקת חופשות לאסירי עולם. בתוך כך, קרא להזרים כספים למערכת אכיפת החוק, ואמר כי הוא תובע את עלבונה של האלמנה.

"היו פוליטיקאים ועיתונאים שלעגו ליגלגו והפכו את הרצח הנורא הזה נושא לסרקזם ולאירוניות, ועכשיו הם יכולים לאכול את המילים שאמרו וכתבו", אמר לפיד, ודרש מכל הפוליטיקאים והעיתונאים שאמרו כי הרצח בוצע בנסיבות אישיות - להתנצל בפני המשפחה ובפני מערכת המשפט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by