בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פייטון תספק שנאים במיליון שקל לטקסס אינסטרומנטס 

פייטון תספק שנאים במיליון שקל לטקסס אינסטרומנטס

 
 
חדשות ביזנס פורטל

החברה מייצרת שנאים בטכנולוגיה המאפשרת פתרון ממוזער ויעיל לרכיב המגנטי בספק הכוח, אשר תורם להורדת עלויות המוצר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ענקית האלקטרוניקה האמריקנית טקסס אינסטרומנטס הזמינה מספר סדרות ייצור ראשוניות של שנאים בשווי של כמיליון שקל מחברת פייטון פלאנאר מגנטיקס, חברה בת בשיעור %66 של פייטון תעשיות הישראלית.
 
פייטון תספק לטקסס אינסטרומנטס שנאים פלנאריים המורכבים בספקי כוח ממותגים. פייטון צופה, כי רכיבים אלה יימכרו בשנים הבאות במיליוני יחידות, בהיקפים של מיליוני דולרים. הטכנולוגיה הפלאנארית מאפשרת פתרון ממוזער ויעיל לרכיב המגנטי בספק הכוח אשר תורם להורדת עלויות המוצר.

פייטון פלאנר מגנטיקס, מייצרת שנאים פלנאריים, כלומר מישוריים, בנצילויות גבוהות ותדר גבוה במיוחד, תוך שימוש בטכניקה של מעגלים מודפסים. שנאים אלה ניתנים להתאמה והרכבה בציוד שמפרטיו מחייבים שנאים מוגבלים בגודלם. כמו כן מאפשרים שנאים אלה תכנון ויצור ציוד במימדים קטנים מהמקובל. ביוני 98 השלימה פייטון פלאנר הנפקה ראשונה בבורסה בבריסל. מהחברה נמסר כי הטכנולוגיה הפלאנרית
הולכת ותופסת תאוצה בקרב יצרני ספקי הכוח כפתרון הנוח והיעיל ביותר לייצור שנאים זעירים מצד אחד, ובעלי הספק רב מאידך. בין לקוחותיה של פייטון פלנאר נמנות ענקיות הסלולר אריקסון ונוקיה.

בחודש אוגוסט חתמה פייטון פלנאר על הסכם להקמת מפעל לייצור המוני של שנאים פלנאריים בטיוואן בהשקעה של 8.2 מיליון דולר.

קבוצת פייטון והקשורות לה עוסקות בפיתוח, ייצור ושיווק של שנאים מסוגים שונים. פעילות השיווק לשנאים פלנאריים מבוצעת בעיקר לחו``ל, אך גם לשוק הישראלי. בעלי העניין העיקריים בחברה הם איש העסקים דוד יטיב המחזיק ב-%51 מסך האחזקות של החברה ואיש העסקים מיכאל פרץ המחזיק ב-%24.3. שווי השוק של החברה נאמד בכ-43 מיליון שקל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by